به گزارش صبح توس؛ مجتبی محمودی، رئیس خانه مطبوعات خراسان رضوی امشب در آیین تقدیر از عوامل فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» که در سینما هویزه مشهد با حضور خانواده شهدا، مدافعان سلامت و جمعی از مسئولان اکران شد اظهار کرد: فضای امن و آسایشی که امروز در جامعه اسلامی ساری و جاری است مدیون خون شهدا و دغدغه مندانی از جنس شهدا هستیم.

وی ضمن اشاره به زیبایی ها و دغدغه‌مندی ارائه شده در این فیلم به کارگردانی فردی اهل مشهد افزود: بایستی با قلم ها و قدم های خودمان در راستای تحقق آرمان های امام و شهدا فعال باشیم و وفادار بمانیم.

رئیس خانه مطبوعات خراسان رضوی گفت: سال 97 در جشنواره فجر اولین بار این فیلم اکران شد، نه تنها دیدن این فیلم جرم نیست بلکه به خصوص برای مسئولان نظام اسلامی مشاهده آن فیلم ضروری است.

وی افزود: سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» دردمندانه و دغدغه‌مندانه صحبت می کند و در آن طعم فیلم آژانس شیشه ای، غیرت فیلم لاتاری و اخلاص فیلم های ملاقلی پور قابل درک است.

محمودی تصریح کرد: این فیلم سینمایی نشان می دهد که نقدهای درون خانوادگی در انقلاب اسلامی قطعا باید انجام شود و قدم‌ها و قلم‌ها بایستی کنار هم فعالیت داشته باشند.

وی افزود: قطعا قلم اگر ارزشمند باشد و از جنسی باشد که خداوند بر آن قسم یاد می کند قطعا آن قلم نیز بشارت بخش و امیدآفرین است و اصحاب رسانه نیز اگر چه شاید حال خوبی نداشته باشند اما همواره قلم‌هایشان در خدمت نظام و انقلاب اسلامی است.

رئیس خانه مطبوعات خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در شهر مشهد مقدس وحدت و همدلی حول محور ولایت و حضرت شمس الشموس(ع) در تمام طیف‌ها علی‌الخصوص در اصحاب رسانه مشهود است.

انتهای پیام