به گزارش صبح توس، عدم دریافت شبکه های دیجتالی تماشا، امید و شما که جزو شبکه های کاربردی و پرمخاطب هستند، گلایه ساکنین و مردم در شهر و روستاهای رشتخوار را در پی داشته است.


مجید جمشیدیان از شهروندان شهر رشتخوار در رابطه با این موضوع با توجه به اینکه یکی از درخواست های دیرباز مردم در رشتخوار بهره مندی از شبکه های دیجیتالی تماشا، امید و شما می باشد، گفت: 19 شبکه دیجیتال در رشتخوار هم اکنون قابل دریافت است، اما مردم همچنان خواستار بهره مندی از شبکه های تماشا، امید و شما در این شهرستان هستند.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از مردم از عدم دریافت این شبکه ها در رشتخوار گلایه مند هستند، گفت: قبلا امکان دریافت شبکه تماشا در رشتخوار فراهم شده بود،  اما اکنون با گذشت چند سال مردم از دریافت این شبکه ها در رشتخوار محروم هستند.

علی نبوی از ساکنین روستای اکبر آباد رشتخوار در این رابطه گفت: شبکه خراسان جنوبی یکی از شبکه های است که در رشتخوار هم اکنون دریافت می شود، اما هیچ استقبال و کاربردی برای مردم از این شبکه در شهرستان رشتخوار نیست.

وی با درخواست از مسئولان جهت فراهم نمودن شرایط دریافت شبکه های تلوزیونی تماشا و امید در این شهرستان، گفت: مردم امروز نیازمند سرگرمی و بهرمندی از شبکه های پرمخاطب صدا و سیما هستند.


رضا موسوی دیگر ساکن این شهرستان در همین رابطه اذعان داشت: عدم بهره مندی مردم از شبکه های ملی پرمخاطب می تواند عاملی جهت روی آوردن به شبکه های ماهواره ای و مشکلات فرهنگی باشد، که این معضل بسیار خطرناکی امروز برای جامعه و خانواده ها می باشد.
موسوی نیز با درخواست از مسئولان این شهرستان در رابطه با پیگیری و رفع مشکل دریافت شبکه های دیجتالی، تماشا و امید در رشتخوار، گفت: امیدواریم با رسیدگی جدی مسئولات در رابطه با بحث و معضل دریافت شبکه های دیجیتالی هر چه زودتر شاهد دریافت و بهرهمندی مردم از این شبکه ها در رشتخوار باشیم.


خانم سعیدی از بانوان این شهرستان نیز در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه تنها سرگرمی بانوان در رشتخوار بهره مندی از شبکه های تلویزیونی است، گفت: شبکه تماشا در گذشته در رشتخوار قابل دریافت بود اما این شبکه چند سالی هست که در این منطقه غیر قابل دریافت است.

بهره مندی از شبکه های پرمخاطب دیجیتال در شرایط بیماری کرونا یک نیاز ضروری استحمیدرضا موسوی رئیس شوای شهر رشتخوار گفت: موضوع شبکه های دیجیتالی تماشا، امید و شما باید از طریق مسئولان استانی در دستور کار قرار بگیرد، استفاده مردم و تقاضای شهروندان فراهم شدن دریافت این شبکه ها جهت سرگرمی فرزندان و خانواده ها در شرایط کنونی بیماری کرونا است.

امروز بانوان در منازل نیازمند استفاده از شبکه های دیجیتال سرگرم کننده داخلی هستند

حسن میرسعیدی رئیس شورای شهرستان رشتخوار نیز در رابطه با مشکل دریافت شبکه های دیجیتالی پرمخاطب در رشتخوار، گفت: امروزه مردم به خصوص بانوان در منازل نیازمند  استفاده از شبکه های سرگرم کننده داخلی هستند، بسیاری از برنامه های پرمخاطب در شبکه های تماشا و امید دنبال می شود، قرار گرفتن این شبکه ها در لیست شبکه های دریافتی در رشتخوار می تواند کمک بسیار زیادی به سرگرمی اعضای خانواده باشد، امیدواریم با پیگیری مسئولان عزیز صدا و سیمای استان هر چه زودتر شاهد بهره مندی مردم رشتخوار در این رابطه باشیم.

پیگیری و مکاتبات در زمینه دریافت شبکه های دیجیتالی در رشتخوار انجام می شود

خالقداد عرب فرماندار رشتخوار در رابطه با موضوع مطرحی و مشکلات شبکه دیجیتالی در رشتخوار به خبرنگار ما، گفت: در این رابطه پیگیری ها و مکاتباتی از قبل صورت گرفته که در برنامه اخیر اشاره نیز توسط شهروندان عزیز در رشتخوار این موضوع مطرح شد، با هماهنگی صورت گرفته توسط معاونت عمرانی فرمانداری موضوع پیگیری مجدد خواهد شد.

انتهای پیام/