به گزارش صبح توس؛مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاحیه ورزشگاه 15 هزارنفری سبزوار بابیان اینکه این ورزشگاه فرصت جدید را در اختیار شهرستان قرار خواهد داد اظهار داشت: خوشبختانه امکانات استفاده‌شده در این ورزشگاه از قبیل چمن ،پیست تارتان فرصت برگزاری مسابقات سطح بالا را در شهرستان سبزوار فراهم نموده است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه با مشارکت بخش خصوصی به پایان رسیده است عنوان کرد: ایجاد زیرساخت‌های مهم در حوزه ورزش یکی از ضروریات برای رسیدن به قله‌های قهرمانی در جهان است که باید برای همه شهرستان‌های این موضوع را فراهم کنیم.

علی نژاد در ادامه با اشاره به مشخصات این پروژه افزود: ورزشگاه سبزوار در زمینی به مساحت بیش از 21 هکتار ساخته‌شده است  و برای ساخت آن 320میلیارد ریال از سال 1384 تاکنون هزینه شده است.

وی ادامه داد: امروز  فاز نخست استادیوم این ورزشگاه  مشتمل بر زمین چمن مصنوعی، پیست تارتان، رختکن، نصب دو هزار و 500 صندلی و سرویس‌های بهداشتی به بهره‌برداری رسیده است.

گفتنی است امروز و در حالی این ورزشگاه به بهره‌برداری رسید که وعده افتتاح آن برای چندین بار پیاپی به بهانه‌هایی لغو شده بود.

همچنین عنابستانی نماینده مردم سبزوار در خلال افتتاح این ورزشگاه با اعتراض به معاون وزیر ورزش و جوانان در نوع اعلام افتتاح این ورزشگاه عنوان کرد: ورزشگاه هنوز در فاز نخست قرار دارد درحالی‌که اطلاعاتی که به در زمان افتتاح به آقای رئیس‌جمهور داده‌شده است حاکی از افتتاح کل ورزشگاه است.

انتهای پیام/