سرهنگ دوم پاسدار رسول زیدانلو، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ از اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند شهرستان درگز خبر داد.

وی عنوان کرد: یکی از رسالت های ذاتی بسیج، خدمت رسانی و کمک به اقشار مختلف مردم علی الخصوص نیازمندان است که معمولا در تهیه و تامین نیازهای ابتدایی و اولیه زندگی خود دچار مشکل هستند؛ تامین جهیزیه برای نوعروسان، یکی از مصادیق همین خدمت رسانی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز گفت: به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و در قالب رزمایش کمک مومنانه، تعداد 70 سری جهیزیه به ارزش مجموعا 7 میلیارد ریال توسط قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی تهیه و به نوعروسان نیازمند شهرستان که برای آغاز زندگی مشترک خود دچار مشکل بودند تقدیم شد.

زیدانلو تشریح کرد: از ابتدای سال تاکنون این سومین مرحله از توزیع جهیزیه است که مجموعا در این سه مرحله 115 سری جهیزیه به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال تهیه و توزیع شده است.

وی افزود: شناسایی افراد نیازمند معمولا توسط فرماندهان حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج سطح شهرستان انجام می‌گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز در پایان خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به فرارسیدن فصل بازگشایی مدارس، تعداد 1600 پک لوازم التحریر به ارزش تقریبی 130 میلیون تومان، در اختیار دانش آموزان خانواده های بی بضاعت شهرستان قرار گرفت.

انتهای پیام/