به گزارش صبح توس؛ حجت‌الاسلام غلامرضا مقیسه امام‌جمعه سبزوار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه هشت سال جنگ تحمیلی و مدیریت مثال‌زدنی فرماندهان جنگ نشان داد که با مقاومت در برابر زورگویان پیروزی از آن ما خواهد بود اظهار داشت: مسئولان با الگو قرار دادن مدیریت در هشت سال دفاع مقدس می توانند کشور را از گزند مشکلات و تحریم‌ها برهانند.

وی بابیان اینکه پیروی از ولایت‌فقیه و مطیع بودن نیروها و مردم بود که این سبب شد که ایران پیروز میدان جنگ باشد تأکید کرد: امروز هم باید با گوش دادن به فرمان‌ها امام خامنه‌ای و مطیع امر ولایت بودن در مشکلات متعدد کشور را حل کرد.

مقیسه در ادامه با اشاره به اینکه دشمن باهدف از بین بردن انقلاب اسلامی در موقعیت حساس پس از انقلاب جنگ همه‌جانبه علیه ایران را آغاز کرد تصریح کرد: نقشه و هدف دشمن از ابتدا از بین بردن انقلاب بوده و مذاکره و امتیازدهی تنها بهانه‌ای بیش نیست.

امام‌جمعه سبزوار بابیان اینکه تنها راه پیروزی از معبر مقاومت خواهد گذشت افزود: در تمام مواردی که پس از انقلاب با آن روبرو شده‌ایم تنها جایی موفق بوده‌ایم که راه مقاومت را انتخاب کرده‌ایم

وی مدیرت جهادی را نمونه‌ای از کار در جنگ دانست و عنوان کرد: یک فرمانده نظامی هیچ‌گاه تنها بر اساس امکانات خودکار نمی‌کرد بلکه سعی در ایجاد ابتکارات و ایجاد راهکارهای نو بر اساس موقعیت موجود بود.

انتهای پیام/