به گزارش صبح توس؛ سرتیپ دوم پاسدار احمد شفائی جانشین سپاه امام رضا (ع)، روز گذشته در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان ناحیه سپاه داورزن با اشاره به اینکه شجاعت به عنوان یکی از خصلت های مدیران و حکام به انها اجازه می دهد که در مسیر درست گام بردارند اظهارداشت: مقامات و حکام کشورهای مرتجع منطقه خلیج فارس به دلیل عدم شجاعت نه تنها نمی توانند منافع شخصی خود را در برابر زورگویان حفظ کنند که به مرم خود نیز ظلم می کنند.

وی بابیان اینکه کشور جمهوری اسلامی نشان داده که با تکیه‌بر توان داخلی بر بسیاری از مشکلات فائق آمده است تصریح کرد: حل مشکل اقتصادی نیز در درون کشور است و مدیران بایستی با استفاده از روحیه جهادی پا در عرصه حل این معضل گذارند.

وی با  اشاره به اینکه مدیران با قرارگیری در مجموعه‌های مختلف می‌توانند با تصمیمات خود سبب رشد و تعالی یک کشور و یا سازمان شوند افزود: مدیران باید از توانمندی‌ها خود و مجموعه استفاده کنند و هرروز بر قابلیت سازمان خود افزوده و دست اجانب را از کشور کوتاه کنند.

شفائی با اشاره به این موضوع که به‌عنوان یک سرباز در طول خدمت خود دریافتیم که مهم‌ترین و محوری‌ترین و اثرگذارترین شاخصه یک فرمانده تقوای الهی است ادامه داد: مدیر باتقوا خداترس است و با توکل خدمت کرده و خودش را  در برابر خدا پاسخگو دانسته و به مردم نیز پاسخ می‌دهد.

وی ادامه داد فرصت‌های مسئولیت در کشور اسلامی مغتنم و زودگذر است و بایستی از لحظه‌های در اختیار استفاده کرده و از همه ظرفیت‌ها برای پیاده‌سازی احکام الهی در زمین استفاده کرد.

جانشین سپاه امام رضا(ع)با اشاره به اینکه آگاهی نسبت به حوزه کاری و محیط پیرامونی و از همه مهم‌تر شرایط مهم کشور و منطقه در تصمیم‌گیری‌ها بسیار حائز اهمیت است تأکید کرد:  اگر مدیر نسبت به مسئولیت خودش مهارت نداشته باشد و همچنین بصیرت لازم را برای تشخیص خوبی‌ها و بدی‌ها نداشته باشد قطعانمی تواند در تصمیمی گیری ها موفق عمل کند.

در این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار پسندیده تجلیل شده و سرهنگ گفتی به‌عنوان فرمانده جدید ناحیه داورزن معرفی شد.

انتهای پیام/