به گزارش صبح توس؛ امشب حجت‌الاسلام علیرضا جوانشیری در مراسم محکومیت نشریه هتاک فرانسوی در مسجد جامع نیشابور اظهار کرد: جسارت نابخردانه نشریه مزدور فرانسوی در عزای سیدالشهدا نسبت به نبی اکرم (ص) و قرآن کریم غم ما را دوچندان کرد.

وی با اشاره به توهین انجام شده افزود: اقدام و قیام مقابل هتاکان اسلام، سنت حسنه و یک اقدام حسینی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیشابور با بیان حضور پررنگ مردم نیشابور در صف اول مبارزه با هتاکان به اسلام ابراز کرد: این یک حماسه مذهبی دیگر برای شهر سلسله الذهب است و در همه شرایط مردم نیشابور پای کار اسلام بوده‌اند.

وی بیان کرد: تا زمانی که پیرو راه امام حسین (ع) باشیم دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند انجام دهد و تکرار سالانه محرم باعث شده است این قدرت هیچ‌وقت کاهش نیابد.

جوانشیری با تأکید بر این مطلب که چنین اقدامی برای مقابله با منطق اسلام است، اظهار داشت: این دسیسه‌های نابخردانه راه به‌جایی نخواهد برد و قطعاً مسلمانان جهان، جواب دندان‌شکنی به این افراد خواهند داد.

وی تصریح کرد: دشمن از آینده خود در هراس است و رئیس‌جمهور آبله فرانسه در جواب مردم ایران گفته است که آزادی بیان داریم و ما رسماً اعلام می‌کنیم غلط کرده‌اید که آزادی بیان دارید که می‌گذارید با احساسات مردم مسلمان دنیا بازی شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نیشابور گفت: این برنامه آخر جهان استکبار نیست و نخواهد بود و دشمنان اسلام به‌صورت مستمر به اسلام توهین خواهند کرد که ما هم ساکت نخواهیم بود و از مسئولین می‌خواهیم که از خواب خرگوشی بیدار شوند و سکوت نکنند و سکوت در مقابل این امر اهانت به اسلام و نبی اکرم (ص) است.

انتهای پیام/