به گزارش صبح توس؛ صادق صادقی کاپیتان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به عنوان چهارمین خرید باشگاه شهرخودرو خراسان به صورت رسمی باتیم فوتبال این باشگاه خراسانی قرارداد بست.

باشگاه شهرخودرو گزارش داد: پس از نهایی شدن مذاکرات میان این باشگاه و "صادق صادقی" هافبک دفاعی و جنگنده تیم نفت مسجدسلیمان، این بازیکن ۲۷ ساله و چپ پا بطور رسمی عنابی‌پوش شد تا از فردا ۱۸ شهریور در تمرینات تیم شهرخودرو حاضر شود.
باشگاه شهرخودرو خراسان پیش از این "احمد الجبوری، رحمان جعفری و محمد عرفان معصومی" را به جمع بازیکنان خود اضافه کرده است.
همچنین دهم شهریور ماه جاری "سیدمهدی رحمتی" جایگزین "سهراب بختیاری‌زاده" در سمت مربیگری تیم فوتبال لیگ برتری شهرخودرو شد و پس از آن بود که مالک باشگاه قول داد فهرست شش نفره بازیکنان مدنظر رحمتی را تامین کند.

فرهاد حمیداوی گفت: با هر شش بازیکن مدنظر رحمتی وارد مذاکره شده‌ایم ضمن اینکه درخواست وی حفظ حداکثری نفرات پارسال تیم است که تلاش می‌کنیم بخشی را قبل و بخشی را هم پس از جام باشگاههای آسیا نهایی کنیم.

با پایان یافتن نوزدهمین لیگ برتر فوتبال کشور شهرخودرو با تغییر کادر مربیگری علاوه بر لیگ بیستم، خود را برای حضور قدرتمندانه در رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کند.

در این چارچوب شهرخودرو روزهای ۲۴، ۲۷ و ۳۰ شهریور ماه جاری و دوم مهر ماه آتی به صورت متمرکز در ورزشگاه الجنوب قطر به مصاف حریفان خارجی خود خواهد رفت. 

انتهای پیام/