به گزارش خبرنگار صبح توس؛ حجت‌الاسلام محمد بختیاری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخس با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در ارتباط تصویری با جلسه هیئت دولت اظهار کرد: دولت باید از فرصت باقیمانده برای جبران کم‌کاری‌ها و عقب‌ماندگی‌ها بهره‌برداری لازم را داشته باشد.

امام‌جمعه سرخس رونق تولید را کلید حل مشکلات کشور دانست و تأکید کرد: اگر تولید رونق گرفت به دنبال آن اقتصاد و اشتغال در کشور رونق می‌گیرد.

وی با بیان اینکه مسائل اقتصادی را نباید به مسائل سیاسی و بیرون مرزها گره بزنیم، تصریح کرد: به جهنم که چه کسی در آمریکا روی کار می‌آید؛ باید در اقتصاد روی پای خودمان بایستیم و کلید حل مشکلات اقتصادی ما در تقویت و رونق تولید است.

حجت‌الاسلام بختیاری با تأکید بر اینکه آمریکا و ایادی او دشمن اهل‌بیت علیهم‌السلام هستند، تصریح کرد: ملت ایران هیچ‌گاه دست دوستی به‌سوی دشمن اهل‌بیت و دشمن امام حسین (ع) دراز نخواهد کرد.

خطیب نماز جمعه سرخس بیان کرد: امروز این کلام نورانی شهید سلیمانی که گفتند «ما ملت امام حسینیم»، در گوش جانمان نقش بسته و راه را برای ما ترسیم می‌کند.

امام‌جمعه سرخس عنوان کرد: دولتمردان ما باید شاخصه‌های شهیدان رجایی و باهنر را سرلوحه کارشان قرار بدهند؛ شهیدان رجایی و باهنر تجمل زدا بودند؛ اهل تشریفات و هیاهو نبودند؛ اهل مشورت و کار گروهی با مردم و اهل اخلاص بودند و برای خدا کار می‌کردند.

وی در ادامه با اشاره به ماه محرم و عزای سیدالشهدا (ع) تصریح کرد: در ایام محرم باید حال ما، حال مصیبت، حال خدمت و حال اخلاص باشد.

حجت‌الاسلام بختیاری تأکید کرد: محرم‌ها ما را به طوفان ظهور حضرت مهدی (عج) متصل خواهد کرد و عزاداران و یاران حسینی ریشه ظالمان را از بین خواهند برد.

انتهای پیام/