به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام ایروانی امام جمعه درگز صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان، وظیفه رسانه را اطلاع رسانی دقیق، صادقانه و به موقع دانست و اظهار کرد: البته لازم است در هر جا کم کاری صورت گرفت، انتقاد هم انجام شود و با ارائه راهکارهای درست و منطقی به حل مشکلات کمک کنیم.

وی عنوان کرد: یکی از شئونات امام جمعه بحث خطبه های نمازجمعه است که همواره سعی داریم مشکلات و نیازهای اساسی شهرستان را مطالبه گری کرده و به ثمر برسانیم؛ نمونه آن هم تونل الله اکبر بود که با همکاری رسانه های درگز و پیگیری های مسئولین توانستیم، این پروژه تعطیل شده را مجدد راه بیندازیم.

امام جمعه درگز تشریح کرد: جلسات شورای فرهنگ عمومی که به مدیریت امام جمعه برگزار می شود مکانی است برای مطرح کردن نیازهای اساسی و دغدغه های فرهنگی مردم شهرستان؛ خوشبختانه شهرستان درگز در این حوزه جزو سه شهرستان برتر استان شده است.

حجت الاسلام ایروانی اشتغال را یکی از اصلی ترین نیازهای درگز دانست و ابراز کرد: اقدام بزرگی که انشالله قرار است در شهرستان درگز انجام شود راه اندازی گلخانه یا کشت و صنعت است که در صورت محقق شدن، آمار اشتغال شهرستان را تا حد زیادی ارتقا خواهد داد.

وی در پایان با اشاره به فعالیت های قرارگاه مواسات و همدلی درگز تاکید کرد: توزیع قریب به 10 هزار بسته مواد غذایی، توزیع بیش از 40 هزار پرس غذای گرم و افطاری و اهدای بیش از 100 میلیون تومان کارت هدیه به خانواده های آسیب دیده از کرونای شهرستان، بخشی از اقداماتی بود که به همت مردم نوع دوست، مساجد، ادارات و خیریه های شهرستان درگز انجام شد.

انتهای پیام/