مهدی یزدانی، مسئول سازمان بسیج کارگری خراسان رضوی در گفت و گو با صبح توس اظهار داشت: سازمان بسیج کارگری همانند بقیه سازمان‌ها در راستای تحقق شعار سال اقداماتی را از ابتدای سال تاکنون اجرایی کرده است که از جمله این اقدامات کمک به رفع مشکلات واحدهای تولیدی از طریق برگزاری میز خدمت بوده است.

مسئول سازمان بسیج کارگری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: طرح اعتلای شهید برونسی با هدف حمایت از تولیدات و کالای ایرانی و فرهنگ‌سازی جهت ترغیب مصرف کنندگان در استفاده از کالای ایرانی و همچنین افزایش کیفی تولیدات در حال اجرایی شدن است.

وی ادامه داد: تاکنون  5 واحد تولیدی که رو به رکود بودند با اقداماتی که برای حل مشکلات تولیدی این  واحدها داشتیم آن را به خط تولید بازگرداندیم.

مسئول سازمان بسیج کارگری خراسان رضوی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن برخی کسب و کارها و وارد شدن آسیب اجتماعی به اقشار کارگری افزود:  طی 6 ماه گذشته در این راستا با راه اندازی مرکز نیکوکاری «جامعه کار و تلاش» 12 هزار و 850 بسته معیشتی را با کمک بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی تهیه و بین کارگران به ویژه کارگران روزمزد و ساختمانی از طریق همین مرکز جمع‌آوری و توزیع کردیم.

وی یادآور شد: در پیک اول شیوع کرونا در کارخانجات تولید ماسک و مواد ضدعفونی 10 هزار نفر شیفت ایثار داشتیم و همچنین در ایام ماه مبارک رمضان 313 افطاری غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.

یزدانی در پایان نسبت به حمایت دولت از کارفرمایان جهت رونق تولید و توسعه کسب و کارگران تاکید کرد.

انتهای پیام/