به گزارش صبح توس؛  سردار حسینعلی یوسفعلی‌زاده، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی با آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در این دیدار با قدردانی از اقدامات صورت گرفته توسط اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس استان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: مأموریت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در راستای حفظ دستاوردهای حماسه‌ای است که در گذشته خلق شده و اثربخشی آن برای امروز فوق‌العاده مفید است.

آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی تأکید کرد: تأسیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از سوی رهبر معظم انقلاب به این دلیل بود که زنده بودن شهدا در جامعه حفظ شود.

وی تأکید کرد: رسالت اصلی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این است که شهید را به عنوان یک عنصر زنده مدافع دین در جامعه جایگزین کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: عملکرد بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس به گونه‌ای بوده که موضوع شهید و شهادت در مسائل اجرایی و عملیاتی کشور جاری و ساری شده و این کار ارزشمندی است.

آیت‌الله علم‌الهدی ادامه داد: با اقداماتی که در دوران مدیریت جدید اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس استان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت صورت گرفته، شاهد پویایی و بالندگی فرهنگ ایثار و شهادت در سطح استان هستیم.

وی برگزاری ویژه برنامه‌های گرامیداشت حماسه دفاع مقدس را منوط به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا دانست.

انتهای پیام/