به گزارش صبح توس؛ محمد ابدالی تکلو، مدیر ستاد هماهنگی کانون ها فرهنگی و هنری مساجد استان خراسان رضوی ظهر امروز در دیدار با خانواده شهید عباسعلی شرافتی در شهرستان خلیل آباد که در راستای طرح سه شنبه های تکریم برگزار شد، اظهار داشت: طرح سه شنبه های تکریم از جمله طرح های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که طی شش هفته گذشته در سطح استان و کشور اجرا می شود.

وی با بیان اینکه هر هفته در یک شهرستان در منازل یکی از خانواده شهدا حضور پیدا می کنیم، خاطرنشان کرد: این طرح در راستای تکریم و توجه به فعالان حوزه فرهنگی اجتماعی و دینی محلات خاصه خانواده معظم شهدا و ایثارگران هم‌زمان با شروع دهه کرامت در سراسر کشور آغاز شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون ها فرهنگی و هنری مساجد استان خراسان رضوی همچنین تصریح کرد: خانواده های شهدا چراغ راه هستند و نباید فراموش کنیم که چه خون هایی ریخته شد و چه خانواده هایی عزیزان خود را از دست دادند که امروز ما در این کشور امنیت داریم.

وی با تاکید بر اینکه این طرح در قالب یک رویداد محله محور و خانواده بنیان اجرا می شود، اذعان کرد: طرح سه شنبه های تکریم از خانواده های شهدا آغاز شده و در آینده نیز در خصوص فعالین فرهنگی، اجتماعی، دانش آموزان ممتاز، خیرین و افراد اثر گذار در جامعه اسلامی ادامه خواهد داشت.

ابدالی تکلو در پایان عنوان کرد: شهید «عباسعلی شرافتی» سال  1350 در شهر علی­آباد­کتول متولد شد و در تاریخ 21 بهمن 1364 در در منطقة عمليّاتي ام­الرصاص در جريان عمليّات والفجر جاودانه شد.

انتهای پیام/