به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام رضایی تولایی، امام جمعه کوهسرخ ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان، اظهار داشت: شهرک صنعتی یکی از مطالبات مردم است و با ورود آن امیدواریم ظرفیت های کوهسرخ بیش از این شکوفا شود.

وی با بیان اینکه صنایع و تولیدی های کوچک باید در کوهسرخ شکل بگیرد تا باعث بازگشت سرمایه های مردم به شهرستان شود، خاطرنشان کرد: سرمایه ها، فکرها و دغدغه ها باید دوبار برگردد تا به سمت جهش تولید حرکت کنیم و گاهی موانعی که بر سر راه سرمایه گذار وجود دارد باعث نا امیدی می شود.

امام جمعه کوهسرخ با تاکید بر اینکه انصاف انقلابی در بیان نقاط ضعف و قوت یکی از شاخصه های فرمایشات مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: حادثه بزرگ و جانسوز بیروت را به ملت لبنان تسلیت عرض می کنیم و کنار جبهه مقاومت ایستاده ایم.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها هزاران کیلومتر بیرون از مرزهای خود در خلیج فارس حضور دارند چرا نباید ما در بیرون از مرز از خودمان دفاع کنیم، اذعان کرد: جوانان ما باید بصیر باشند و حوادث را به خوبی تفسیر کنند و از تحریف ها دوری کنند.

رضایی با بیان اینکه ایران توانمندی های زیادی در اطلاعات خود بدست آورده است، عنوان کرد: دستگیری ریگی، روح الله زم، نشاندن پهباد آمریکایی، دستگیری سرکرده گروه تروریستی تندر و... نیز از جمله اشراف اطلاعاتی ایران است.

انتهای پیام/