عباس صمدزاده، مسئول سازندگی ناحیه بسیج عمار در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه که بخش اول آن از عید قربان تا غدیر برگزار می‌شود، با کمک خیرین و بسیجیان 15 سری جهیزیه تهیه شده است که فردا 9 سری جهیزیه تحویل زوج‌های نیازمند می‌شود.

وی با اشاره به اینکه، جهت حمایت از تولیدات داخلی، اکثر کالاهای تهیه شده ایرانی هستند، افزود: هر سری جهیزیه حدود 6 تا 8 میلیون تومان برآورد شده است که در مرحله دوم رزمایش مؤمنانه تاکنون از این 15 سری جهیزیه، 6 سری تحویل زوج‌های نیازمند شده است.

 صمدزاده ادامه داد: در دوره اول رزمایش کمک مؤمنانه ناحیه بسیج عمار موفق شد با جمع‌آوری کمک‌های مردمی بیش از 10 هزار بسته معیشتی تهیه و میان نیازمندان و محرومان مشهد توزیع شد و امیدواریم در دوره دوم رزمایش کمک مؤمنانه، بتوانیم با همت خیرین و بسیجیان 10 هزار بسته معیشتی دیگر را تهیه و به افراد نیازمند اهدا کنیم.

مسئول سازندگی ناحیه بسیج عمار از جمع‌آوری 1100 بسته معیشتی از عید قربان خبر داد و گفت: تمامی این 1100 بسته به افراد نیازمند تحویل داده شده و همچنان جمع‌آوری، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی توسط بسیجیان ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم در تمامی دوره‌های مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه، هر پایگاه بسیج توسط کمک خیرین 50 بسته معیشتی را تهیه کند از این رو پیش‌بینی می‌شود بین 7 هزار تا 10 هزار بسته معیشتی توسط پایگاه‌های بسیج ناحیه عمار جمع‌آوری شود.

صمدزاده بیان کرد: از عید قربان تاکنون 20 هزار وعده غذایی گرم توسط بسیجیان ناحیه عمار تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است که اغلب این کمک‌ها به دلیل محرومیت مناطق حاشیه شهر مشهد، در این مناطق توزیع می‌شود.

انتهای پیام/