به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام رضایی، امام جمعه کوهسرخ پیش از ظهر امروز در خطبه های نماز عید سعید قربان این شهرستان اظهار داشت: امریکا با قدرت پوشالی خود همانند کشتی تایتانیک در حال غرق شدن است.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: هواپیمای مسافربری ما در مسیر قانونی خود در حرکت است ولی جنگنده های آمریکایی خود را به این هواپیما نزدیک می کند تا به خیال خود زهر چشم بگیرند.

امام جمعه کوهسرخ تصریح کرد: این هواپیماها همانند پهبادهایی که سردار سلیمانی را هدف قرار دادند از پایگاهی در اردن حرکت کردند و اردن وابسته به جبهه غرب باید حساب کار را داشته باشد که پایگاه های اردن همانند پایگاه عین الاسد در تیر رأس ما قرار دارد.

وی با بیان اینکه رفتارهای سابق آمریکا نشان از خوی وحشی گری آن دارد، اذعان کرد: هنوز ضربه متقابل هنوز به معنای واقعی خود به آمریکا زده نشده است و آمریکا باید هوای کار را داشته باشد.

رضایی با تاکید بر اینکه کشتی غرب وحشی در حال غرق شدن است و افول موریانه ای دارد و در داخل باید حواسمان جمع باشد تا خط دشمن را بخوانیم، عنوان کرد: لازم است مسئول در نظام اسلامی به عنوان یک تکلیف قانونی در نمازها و محافل شرکت داشته باشد اگر مسئولی شرکت نکند به درد مسئولیت و مدیریت اجتماع مسلمین نمی خورد بنابراین مسئولان باید پر رنگ تر از مردم حضور داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه دشمن در سابق ده سال به ده سال فتنه می کرد ولی امروزه به دو سال کاهش یافته است، تشریح کرد: دشمن به دنبال التهاب آفرینی است و می خواهد صبر مردم را لبریز کند و مسئولان باید به این قضیه توجه ویژه ای داشته باشند؛ پرهیز از دامن زدن به عواملی که تاب آوری مردم را کاهش می دهد در دستور کار باید باشد.

انتهای پیام/