به گزارش صبح توس؛ طی چند روز گذشته ادعای فوت ۱۰ شهروند نیشابوری به دلیل کمبود اکسیژن توسط هاجر چنارانی، نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در جلسه شورای اداری رسما اعلام شد. موضوعی بسیار مهم که باید تمام ابعاد آن مشخص شود.

فرماندار در همان جلسه نسبت به این صحبت ها واکنش نشان داد و این خبر را تکذیب کرد و برای کسی که این موضوع را اثبات کند، بدون ذکر نوع جایزه، جایزه تعیین کرد.

این ادعای هاجر چنارانی نگرانی های زیادی را در اذهان مردم ایجاد کرد و تکذیب در عین تایید اصل خبر ایجاد کمبود اکسیژن توسط فرماندار، نیز نگرانی های دیگری را در اذهان مردم ایجاد کرده است و زمان آن رسیده است که واقعیت روشن شود.

در هر صورت اکنون دو حرف کاملا متضاد گفته می‌شود و یکی حقیقت و دیگری کذب است، اما چه کسی باید حقیقت را برای مردم روشن کند؟

به نظر می‌رسد ورود دستگاه قضا به عنوان خط شکن جبهه عدالت خواهی در قالب دادستان پزشکی استان می تواند واقعیت ها را روشن کند و مشخص شود ادعا دروغ است یا تکذیب آن؟

مردم منتظر هستند ببینند با چه کسی برخورد می شود؟ کسی که ادعای دروغ مطرح کرده است یا خبری را به دروغ تکذیب کرده است؟

اما سوال مهم‌تر این است که آیا واقعیت برای مردم مشخص میشود یا مانند خبر قرص درون کیک در یکی از مدارس نیشابور بدون پاسخ باقی خواهد ماند؟
سجاد سلیمی، خبرنگار 
انتهای پیام/