به گزارش صبح توس؛ ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل آباد در دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان با وی ضمن اشاره به شرایط ویژه کرونا و برنامه‌ریزی برای بازگشایی مدارس، گفت: در پروژه مهر امسال شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا باید مورد توجه ویژه در تمامی مدارس سطح شهرستان خلیل آباد قرار ‌گیرد.

وی با بیان اینکه الزامات پروتکل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا در خلیل آباد باید بطور کاملا جدی اجرایی شود، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش خلیل آباد باید تدابیر لازم برای ضدعفونی مستمر مدارس و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی لازم را در زمان بازگشایی بنابر اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا را اتخاذ کند.

فرماندار خلیل آباد اجرای پروتکل بهداشتی در تمامی مدارس خلیل آباد در راستای پروژه مهر و اتخاذ تدابیر لازم برای حفظ امنیت بهداشتی و روانی در بین دانش آموزان را از مسایل اولویت دار دانست و تصریح کرد: تا ریشه کنی ویروس کرونا رسالت تمامی دستگاه ها باید رعایت تمام و کمال پروتکل های بهداشتی باشد.

وی با تاکید بر اینکه در بحث آماده سازی مدارس برای شروع یک مهر پر نشاط، به پروتکل های بهداشتی، توجه خاصی بعمل آید، اذعان کرد: آماده سازی بیشتر زیرساخت های تحصیل دانش آموزان در ابتدای سال تحصیل جدید نظیر کلاسها، مدارس، سرویس های ایاب و ذهاب،  آبخوریها، سرویس های بهداشتی، مواد ضدعفونی، تولید ماسک و... از اکنون برنامه ریزی شود.

قاسم پور با اشاره به اینکه در دهه پایان مرداد از عملکرد آموزش و پرورش در این زمینه بازدید خواهد شد، عنوان کرد: مدیر شبکه بهداشت و درمان باید ضمن نظارت کامل بر برنامه های بهداشتی پروژه مهر آموزش و پرورش، با مدیریت این نهاد همکاری داشته باشد.

محمود روشندل، مدیر آموزش وپرورش خلیل آباد در این دیدار گزارشی از روند فعالیت های انجام گرفته شده درخصوص پروژه مهر ارائه داد.

انتهای پیام/