ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: اعمال محدودیت ها و تصمیم گیری های لازم برای مقابله با سرایت ویروس کرونا در شهرستان از سوی ستاد کرونا انجام شده و باید بدانیم که تنها راه مقابله با این بیماری رعایت فاصله اجتماعی، زدن ماسک و جدی گرفتن دستورالعمل های بهداشتی و شستن دست ها است.

وی با بیان اینکه برای قطع زنجیره انتقال کرونا مردم باید در منازل خود بمانند و از ترددهای غیرضرور در مکان های عمومی سطح شهر پرهیز کنند، خاطرنشان کرد: برگزاری هرگونه آیین های تجمعی  شامل عزاداری و عروسی و مجالسی که با اجتماعات همراه باشد در سطح شهر و روستاهای شهرستان ممنوع و این موضوع نیز در روستاها هم اطلاع رسانی شده است.

فرماندار خلیل آباد همچنین در ادامه تصریح کرد: مردم حتما توجه کنند که با رفتن به سفرهای غیرضرور تنها به جابجایی ویروس کرونا کمک می کنند و از این رو برای قطع زنجیره انتقال این ویروس باید در منازل خود بمانند و سفرها را به بعد از بحران کرونا موکول کنند .

وی در پایان اذعان کرد: تمامی کارمندان در شهرستان ملزم به زدن ماسک هستند و از پذیرش ارباب رجوع بدون داشتن ماسک در سطح ادارات نیز جلوگیری می شود.

انتهای پیام/