داوود حاتمیان فرمانده انتظامی رشتخواردر گفت و گو با صبح توس؛ گفت: عفاف و حجاب باعث جلوگيري از آثار سوء بدحجابي و زمينه ساز رشد و ارتقاء امنيت اجتماعي در جامعه است، حجاب و عفت زن سرمايه عظيمي است که به واسطه آن زن احساس امنيت و ارزشمندي مي کند.

وي با اشاره به نظرات منفي برخي از افراد که حجاب را عامل محدوديت و مانعي براي رشد و شکوفايي زن در جامعه معرفي مي کنند، گفت: حجاب تنها محدوديت نيست، بلکه به نوعي مصونيت است که احساس امنيت و آرامش را براي فرد با حجاب به همراه دارد.

 حاتمیان به آسيب ها و تهديدات بي حجابي و بي عفتي اشاره کرد و بيان داشت: امروزه بايد با فرهنگ سازي و آگاهي بخشي به مبارزه بي حجابي و بدحجابي رفت، زيرا دشمن از جبهه فرهنگي وارد شده پس بايد با اقدامات فرهنگي به مقابله با آن پرداخت.

فرمانده انتظامی رشتخوار در پايان یادآور شد: حجاب و عفاف خط قرمز جامعه اسلامي است و كسي كه از اين خط عبور كند نه تنها خود را دچار آسيب و خطر مي سازد بلكه جامعه را نيز دچار فساد و ناامني مي كند و بنابر اين بايد همانطور كه براي رعايت قانون در جامه فرهنگ سازي مي شود رعايت حجاب و عفاف نيز در دستور كار فرهنگ سازان و اهالي رسانه قرار گيرد، تا انشاء الله روز به روز شاهد رعايت بيشتر اين قانون الهي كه قطعاً به نفع‌ همه مردم و كل جامعه بشري است در جامعه اسلامي خود باشيم.

انتهای پیام/