به گزارش صبح توس؛ حجت السلام حسن جهانشیری امام جمعه رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب شهر رشتخوار با گرامیداشت  بیست و یکم تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب و نام‌گذاری به عنوان روز عفاف و حجاب گفت: انسان های بی گناه زیادی در جهت حفظ حجاب شهید شدند، در بحث حفظ حجاب خواهران ما امروز باید دقت کافی را داشته باشند.

وی در تکمیل این مطلب با اشاره به اینکه اگر کسی حجاب خود را رعایت می‌کند، در واقع خود را از معاصی و مشکلات حفظ کرده است، گفت: الحمدالله شهرستان رشتخوار از لحاظ ایمانی و رعایت این مسائل دینی و رعایت حجاب از جایگاه بالایی برخودار است.

امام جمعه رشتخوار با درخواست جهت ایجاد پارک مناسب برای بانوان در این شهرستان گفت: متاسفانه گاهی مشاهده می‌شود، برخی از بانوان شبانه در معابر سطح شهر مشغول دوچرخه سواری هستند، که در انظار عمومی وجه خوبی ندارد، بهرمندی از پارک مخصوص بانوان جهت سهولت ورزش بانوان امری ضروری برای ورزش و اوقات فراغت بانوان در رشتخوار است.

حجت الاسلام جهانشیری همچنین با تاکید بر اینکه سنگر عفاف و حجاب سدی محکم در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن است، افزود: برخی با الگو گرفتن های ناصحیح و فرهنگ های غلط غربی به دنبال این گونه رفتارها هستند که این به صلاح نیست و باعث ضعف در بنیان خانواده خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه برخی با بی شرمی تمام به دنبال متوجه ساختن مشکلات موجود در کشور به سمت مقام معظم رهبری هستند، گفت: برخی مشکلات پیش آمده در کشور از کم کاری و کوتاهی های برخی از مسئولان حاصل شده است، اگر کسی قرار باشد، در برابر ولی فقیه زمان بایستد و حتاکی کند، قطعا ما در مقابل او خواهیم ایستاد.

انتهای پیام/