به گزارش صبح توس؛ ولی اله غلامی، فرمانده انتظامی خلیل آباد، پیش از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران که در محل انتظامی شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: در پي کسب خبری مبني بر اين که فردي سودجو قصد انتقال و توزيع موادمخدر از استانهای جنوبی کشور با يک دستگاه خودرو پژو 405 را به سطح حوزه شهرستان خلیل آباد دارد، پی گیری موضوع در دستور کار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وي با بیان اینکه با توجه به حساسيت موضوع، 2 تیم از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از هماهنگی با مقام قضائی در محورهای مواصلاتی شهرستان به صورت غيرمحسوس به کنترل خودروهای عبوری پرداختند، خاطرنشان کرد: ماموران بعد از چند ساعت در عملياتي غافلگيرانه خودرو مورد نظر را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی خلیل آباد در ادامه تصریح کرد: ماموران انتظامی در بازرسي از خودرو پژو 405 مورد نظر مقدار 26 کيلو و 700 گرم ترياک که در یک ساک جاسازي شده بود را کشف و 2 نفر در این زمینه پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفی شدند.

وی با اشاره به آثار مخرب موادمخدر در جامعه، اذعان کرد: بي شک احساس مسئوليت شهروندان در مبارزه با موادمخدر و ارائه اطلاعات و اخبار پيرامون اين معضل اجتماعي به مرکز فوريت هاي پليس 110 مي تواند گام موثري در برخورد با قاچاقچيان و سوداگران مرگ باشد.

انتهای پیام/