به گزارش صبح توس؛ ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل آباد پیش از ظهر امروز در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان خلیل آباد که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: دشمن تمام تلاش خود را در بخش های مختلف انجام می دهد ولی با کمک دستگاه های مختلف و همراهی های مردم کمبودی در تهیه ارزاق عمومی مردم خلیل آباد وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه افزایش قیمت خودسرانه در شهرستان خلیل آباد معنا ندارد، خاطرنشان کرد: نباید در 5 واحد صنفی، 5 قیمت متفاوت برای یک کالا داشته باشیم و اتاق اصناف باید در صورت مشاهده برخوردهای لازم را داشته باشد.

فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه اگر نظارت های موثر در سطح شهرستان نباشد مطمئناً اعتماد عمومی از بین خواهد رفت، تصریح کرد: بدون تعارف باید با گران فروشی با شدت بیشتری برخورد شود.

وی با اشاره به اینکه سهم مدیران در مدیریت تنش ها در سطح شهرستان بسیار حائز اهمیت است، اذعان کرد: امروزه دوره ای نیست که بخواهیم سهم مدیریتی خود را در پشت میز بگذاریم بلکه باید سهم مدیریتی را در وسط میدان به صورت عملیاتی باشد و مردم نیز این انتظار به حق را دارند

قاسم پور با بیان اینکه به هیچ وجه از هیچ مدیری پذیرفته و قابل قبول نیست که سهم مدیریتی خود را در بحث تنظیم بازار کوتاهی کند، عنوان کرد: گشت های مشترک باید در سطح شهرستان با جدیت بیشتری دنبال شود و واحدهای صنفی و فاقد پروانه در نیمه اول سال 99 باید تعیین تکلیف شود.

وی با تاکید بر اینکه نظارت ها باید نظارت های بازدارنده باشد؛ یک خداقوت به واحد صنفی نظارت محسوب نمی شود و مورد قبول نیست، عنوان کرد: خداقوت حق واحد صنفی است ولی اگر تخلفی انجام شده باید برخورد شود تا حق آن واحد صنفی که درست عمل کرده، ضایع نشود.

فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه نا اعتمادی، بی اعتمادی و سرخوردگی نباید در مردم ایجاد شود و در بحث بازار میوه و تره بار و مواد غذایی باید نظارت ویژه ای انجام شود، تشریح کرد: درجه ایمان و اعتقاد در بسیاری از اصناف شهرستان بالا است و اینکه برخی از واحدهای صنفی حاضر به توزیع مرغ تنظیم بازار بدون هیچ سودی هستند جهاد محسوب می شود.

انتهای پیام/