به گزارش صبح توس، سرهنگ پاسدار روح‌الله پسندیده، فرمانده سپاه ناحیه سبزوار در مراسم توزیع 25 سری جهیزیه بین نیازمندان سبزوار بابیان اینکه ارزش ریالی هر مجموعه توزیع‌شده بیش از 140 میلیون ریال است اظهار داشت: مجموع ارزش ریالی کل لوازم توزیع‌شده در بین نوعروسان بیش از 3 میلیارد و پانصد میلیون ریال است.

وی با اشاره به اینکه این اقدام در راستای کمک به امر ازدواج و تحکیم بنیان خانواده‌ها صورت گرفته است ادامه داد: بنیان خانواده ازجمله نهادهای اجتماعی است که سفارش فراوانی بر ایجاد و حفظ آن در اسلام شده و اجرای این اقدام در راستای ترویج این امر مقدس صورت گرفته است.

پسندیده در ادامه با تأکید بر این موضوع که حمایت از کالای ایرانی دیگر اصلی بوده که در این اقدام مدنظر قرارگرفته است تصریح کرد: تمام اقلام از کالاهای ایرانی انتخاب‌ شده‌ و جهیزیه‌ها جهت کمک به تولید ایرانی و ایجاد اشتغال و تشکیل زندگی خانواده ایرانی خریداری شده‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه داورزن ضمن اشاره به ضرورت اجرای فرمایشات امام خامنه‌ای (مدظله) مبنی بر کمک به محرومین خاطر نشان کرد: این اقدام خیرخواهانه به همت خیرین و سپاه ناحیه داورزن در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری انجام شده است.

انتهای پیام/