به گزارش صبح توس؛ طی چند وقت اخیر عدم پرداخت مالیات توسط چهار تن از اعضای اسبق شورای اسلامی شهر نیشابور موضوع همیشگی جلسات این شورا بوده است.

سید هادی دردی، رئیس شورای شهر نیشابور در گفت‌وگو با صبح توس گفت: ما در شورا با بررسی وضعیت بدهی اعضای قبلی به این نتیجه رسیدیم که چهار نفر از اعضا دوره چهارم مالیات‌های خود را پرداخت نکرده‌اند.

وی تصریح کرد: به این اعضا 10 روز زمان دادیم که مالیات‌های خود را پرداخت کنند و در صورت عدم تمکین مجبور به اقدام قضایی علیه آن‌ها خواهیم بود.

احمد همت‌آبادی، رئیس کمیسیون حقوقی شورا نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در بررسی‌ها مشخص شد اعضای دوره سوم و برخی اعضای چهارم شورای شهر نیشابور مالیات پرداخت نکرده‌اند که با بررسی‌های بیشتر مشخص شد مالیات از حق الجلسات اعضای دوره سوم کسر شده است ولی به حساب سازمان امور مالیاتی واریز نگردیده فلذا برای این افراد هیچ محدودیت و مشکلی به وجود نیامد.

وی بیان داشت: اما در دوره چهارم این اتفاق روی نداده است و از حق الجلسات مالیات کسر نشده است و به همین دلیل اعضای این دوره شورا تصمیم گرفتند موضوع را با جدیت بررسی و نتیجه را به اطلاع عموم مردم برسانند.

انتهای پیام/