به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام احدی، امام جمعه موقت کاشمر، ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: در منطقه ای با مشکلی روبرو هستیم که از ابتدای انقلاب شروع شده و آن هم دشمنی استکبار است.

وی با بیان اینکه دهه ۶۰ دهه عجیبی بود و جنگ تحمیلی و حرکت بسیار زشت گروه نفاق کشور را با مشکلاتی روبرو کرد، افزود: گروه نفاق شرایطی به وجود آوردند که رادیو های بیگانه می گفتند که یک ماه دیگر کار جمهوری اسلامی تمام می شود.

خطیب جمعه کاشمر با تاکید بر اینکه کشوری که ۷۰ درصد مسئولان بلندپایه ترور شوند و از همه اطراف هجوم اورده باشند بر اساس تجزیه و تحلیل آنها باید از هم می پاشید، خاطرنشان کرد: ولی آن چیزی که این ملت را در این چهل سال نگه داشت ایمان و اراده مردم و رهبری امام و رهبری، فرهنگ شهیدان و ایثار و مقاومت بود.

وی با اشاره به اینکه مشکلات را درک می کنیم و عذاب می کشیم که وقتی وضع جامعه را می بینیم، تصریح کرد: گرانی ها و عدم ثبات بازار نیز بسیار نگران کننده و نشان دهنده اقتصاد بیمار و ضعیف است.

احدی با بیان اینکه گاهی به برخی از مسئولان ابراز گلایه می کنیم ما را به دولت ها یا مسئولان قبلی پاس می دهند، اذعان کرد: پاس دادن در ورزش امر پسندیده است ولی در مسئولیت حرکت خوبی نیست و هر مسئولی باید وظیفه و مسئولیت خود را بپذیرد.

وی با اشاره به اینکه این ملت علیرغم تمام مشکلات و گرفتاری ها در مسیر دین مقاومت کرده اند و از این به بعد هم مقاومت می کنند، عنوان کرد: به قدرت خداوند، بازوی توانمند جوانان، رهبری مقام معظم رهبری و نیروی علمی کشور ایمان داریم و امیداوریم این مشکلات روز به روز کمتر شود و پیشرفت های بدست آمده ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/