به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام جواد نیک بین، نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان خلیل آباد که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: همه باید کار نظارتی انجام دهند و نظارت دنبال مچ گیری نیست و باید به دنبال تقویت کارهای خوب و تذکر کارهای اشتباه باشیم.
وی با بیان اینکه قاچاق کالا بسیار حائز اهمیت است و خراسان رضوی به واسطه مرزهایی که دارد باید فکر جدی برای جلوگیری از قاچاق صورت گیرد، خاطرنشان کرد: برخی از افرادی که مبادرت به قاچاق می کنند نیک بین به معنای نماینده مجلس هستند و باید با این افراد برخورد شود نباید مماشات با این افراد صورت گیرد مطمئناً مردم از مماشات متنفر هستند.

در پرونده تاجگردون به موارد خیلی عجیب غریب رسیدیم / معذوریت های امنیتی مانع اطلاع رسانی جزئیات پرونده است
نماینده مردم ترشیز با تاکید بر اینکه بنده قائل به این هستم که تحریم ها جدی است ولی خود تحریمی ها جدی تر است، تصریح کرد: بنده در قضیه اعتبار نامه تاجگردون از گمرگ، بانک ها، شرکت ها و ... چیزهای خیلی عجیب غریبی در آوردیم که یک سری معذوریت های امنیتی برای اطلاع رسانی دارم وگرنه اطلاع رسانی می کردم که به چه افرادی و به چه چیزهایی رسیدیم؛ در این داستان به یکسری آدم های گنده ای رسیدیم که هر چه مانده بود را بردند.
وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور در سال 92 گفت که تحریم ها در کشور ما 10 درصد تاثیر دارد و خود تحریمی ها بیشتر است یکی از حرف های صادق او می دانم، اذعان کرد: در گمرگ برخی از صادرات ها و واردات های ما بین 4 ماه تا 8 ماه می ماند و بهانه نیروی کار و دارد و یک شبکه مرتبط به دنبال تحریم کردن خود هستیم و اگر فردی به دنبال انجام دادن کاری هستند از نهادهای مختلف تماس می گیرند که فلان کار را انجام ندهید و پیشنهادات فراوانی می دهند و برخی با وقاحت تمام در دفتر می نشیند و چک می گذارد.
نیک بین با بیان اینکه عامل جهش تولید و منع تولید را مدیران، دست اندرکاران و نماینده ها هستند، عنوان کرد: مدیران منتظر خواهش و امر نماینده مجلس و مقامات بالاتر برای حل مشکل مردم یا راه اندازی امور آنها نباشند بلکه باید در خدمت به مردم سبقت بگیرند و هر مدیری بیشتر خدمت کند انقلابی تر است.
وی با تاکید بر اینکه وقت خدمت مدیران کم است باید در این مدت زمان یک تصویر قشنگی را از خود در ذهن مردم ایجاد کنیم، تشریح کرد: بسیاری از مشکلات شهرستان در خود شهرستان حل می شود مشروط به اینکه دغدغه خدمت داشته باشیم.

 

امضاء 15 تفاهمنامه با ارزش سرمایه گذاری 240 میلیارد تومان در خلیل آباد
ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل آباد در این مراسم اظهار داشت: علیرغم اینکه تمام تحریم ها و ترورها را به جان خریدیم و از آن عبور کردیم دشمنان به دنبال این هستند که تزریق یاس و نا امیدی در جامعه داشته باشند و سلب اعتماد مردمی و عمومی نسبت به نظام داشته باشند و کشور را به زانو در بیاورند.
وی با تاکید بر اینکه روز به روز بر عزت و عظمت جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین الملل افزوده می شود و در بخش های مختلف تاثیر گذار است، خاطرنشان کرد: ورود به حیاط خلوت آمریکا در ونزوئلا عزت و عظمت جمهوری اسلامی ایران را می رساند که با اتکا به درون و نخبگان کشور است.
فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه نظام سلطه برخی از سازمان های مردم نهاد را از کمک به جمهوری اسلامی ایران منع می کند، تصریح کرد: استقلال و قدرت اول منطقه بودن هزینه دارد و این باید برای مردم تشریح و تبیین شود.
وی با اشاره به اینکه سلامت مردم اولین اولویت ما در شهرستان خلیل آباد است و باید رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شود، اذعان کرد: توجه بخش های مردمی در این حوزه نباید فراموش شود و مکان هایی که سلامت مردم را به خطر می اندازد باید بدون تعارف بسته شود.
قاسم پور با تاکید بر اینکه به معیشت مردم باید توجه خاصی با نظارت و حمایت داشته باشیم، عنوان کرد: کمبودی در بازار نداریم و اگر کمبود وجود داشته باشد بخشی از آن مربوط به کلان کشور است و در شهرستان موکلف هستیم که زیرساخت های لازم برای زندگی بهتر مردم فراهم کنیم.
وی با بیان اینکه جذب سرمایه گذاران به شهرستان باید در دستور کار مدیران باشد و همچنین سرمایه های منجمد در شهرستان باید تبدیل به اشتغال مولد شود، تشریح کرد: با کمک معین های اقتصادی و اصلاح طرح مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی جزو ۵ شهرستان برتر استان هستیم.
وی با اشاره به اینکه ۱۵ تفاهمنامه با ارزش سرمایه گذاری ۲۴۰ میلیارد تومان شهرستان خلیل آباد امضاء شده است که ۵۸۱ اشتغال ایجاد خواهد شد و تا به امروز ۱۳۸ نفر شغل ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: ۱۳۶ میلیارد تومان در بخش های مختلف سرمایه وارد شهرستان شده است.
انتهای پیام/