به گزارش صبح توس؛ عنابستانی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جلسه شورای اداری با اشاره به بعد نظارتی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: نمایندگان باید بیشتر وقت خود را به بعد نظارتی اختصاص داده و بر حسن اجرای قوانین نظارت جدی داشته باشند.
وی با بیان اینکه بهانه تحریم و نبود اعتبار نباید سبب شود که مدیران دستگاههای مختلف پروژه ها را تعطیل کنند ادامه داد: زمانی که بنده در سمت های اجرایی بودم هیچگاه اجازه ندادم پروژه ای به بهانه نبود اعتبار و تحریم تعطیل شود .
عنابستانی با اشاره به اینکه کشور ما مجموعه ای از قوانین مثبت دارد که عدم اجرای صحیح آن باعث شده که درزمینه های مختلف با مشکلات مختلف مواجه شود.
نماینده مردم  سبزوار در مجلس شورای اسلامی به قوانین بهبود فضای کسب و کار و یا بهره وری محصولات کشاورزی اشاره کرد و افزود: متاسفانه اگر این قوانین به شکل صحیح اجر می شد امروز شاهد این مقدار مشکل در حوزه اشتغال و کشاورزی نبودیم.
 احمد برادران فرماندار سبزوار در این جلسه با اشاره به اینکه سبزوار به لحاظ انواع کانی ها و فلزات ،معادن غنی دارد که باید با استخراج آن به رشد و توسعه شهرستان کمک کنیم تصریح کرد: در حال حاضر 10 معدن با سرمایه گذاری 116 میلیارد ریال اعتباردر حال فعالیت هستند.
برادران همچنین به صدور 149 مورد پروانه بهره برداری از معادن اشاره کرد و افزود: خوشبختانه این حوزه پتانسیل منابی برای شهرستان سبزوار ایجاد کرده است.

انتهای پیام