به گزارش صبح توس؛ آیت الله سید احمد علم الهدی صبح امروز در همایش ائمه جمعه خراسان رضوی اظهار کرد: شیوع این بیماری بسته به اجتماعات است که ما باید مراقب این امر باشیم، نمی شود بگوییم که این بیماری هست و ماهم اجتماعاتمان را برگزار می کنیم نه ،نباید اینگونه باشد و این هم نیست که بگوییم نماز جمعه برگزار نمیشود پس کاری نداریم ،بلکه کارما در فضای مختلف اجتماعی و فضای مجازی بیشتر شده است.

وی با بیان اینکه در قضیه ی مهار کرونا طعم تمدن نوین اسلامی را به جهان چشاندیم، افزود: ما نوکر امام زمانیم و باید در همه زمان ها نوکری امام زمان را بکنیم .نباید بگوییم چون نماز جمعه برگزار نمیشود دیگر مشکلات و مسائل مردم به ما مربوط نمیشود، این بی اعتنایی به نوکری امام زمان است.

عضو مجلس خبرگان اظهار داشت: در این شرایطی که پایگاه و اجتماعات کف خیابانی ما تعطیل شده است باید تمام تلاشمان را بکنیم تا کارمان را به شیوه های مختلف گسترش بدهیم و نگذاریم به اسلام و نظام انقلاب اسلامی ضربه بخورد. یکی از کارهایی که باید در این موقعیت انجام بدهیم این است که قدرت امامت جمعه را بین مساجد شهر تقسیم کنیم تا همه ی مردم در ارتباط با امام جمعه باشند.

وی در پایان افزود :ما نوکر امام زمانیم ،پس باید در همه احوال و در هر شرایطی خودمان را برای نوکری بهتر امام عصر ارتقا بدهیم.

انتهای پیام/