به گزارش صبح توس؛ حسین دهقان پورصبح امروز، فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور در جمع خبرنگاران گفت: در پی چند فقره تیراندازی با سلاح شکاری و نزاع های دسته جمعی با سلاح سرد در برخی نقاط شهرستان نیشابور که باعث مجروح شدن یکی از شهروندان، تخریب خودرو و سلب آسایش عمومی شده بودند، شناسایی و دستگیری عاملان در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران دایره عملیات پلیس امنیت عمومی با اشراف اطلاعاتی عامل اصلی تیراندازی که از متهمان سابقه دار سطح شهرستان نیشابور و مخلان بلوارهای فضل، شهید بهشتی و اطراف نیشابور بود، پس از اقدامات مجرمانه متواری شده است را شناسایی و وی را در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی در مخفیگاهش دستگیر که در بازرسی از مخفیگاهش انواع سلاح های سرد کشف شد .

دهقانپور تصریح کرد: ماموران انتظامی در ادامه ردزنی های خود دریافتند 3 تن دیگر از مخلان نظم و امنیت عمومی تحت تعقیب که این متهم را در نزاع های مختلف همراهی می کردند در سطح شهرستان حضور دارند و در عملیاتی ضربتی آن ها را با هماهنگی مقام قضائی دستگیر و تعدادی سلاح سرد از قبیل شمشیر نیز از این افراد کشف شد .

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور ضمن تقدیر از همکاری شهروندان با پلیس، تاكید كرد: پلیس و دستگاه قضائی مصمم هستند با كسانی كه نظم و آرامش عمومی شهروندان را خدشه دار و باعث سلب آسایش مردم می شوند برابر قانون به شدت برخورد کنند و در این مسیر از هیچ تلاش و كوششی دریغ نخواهد كرد .

وی ادامه داد: متاسفانه برخی مردم حاضر به شکایت از برخی افراد متخلف نیستند و این باعث ایجاد مشکلاتی برای نیروی انتظامی می شود و بدانند دستگاه قضایی و نیروی انتظامی پشتیبان مردم هستند. 

انتهای پیام/