به گزارش صبح توس؛ علی‌اصغر عنابستانی، نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان جوین بابیان اینکه نگاه جزیره‌ای در کشور سبب عقب‌گرد و عدم پیشرفت در کارها شده است اظهار داشت: سه قوه در کشور مانند عقربه‌های یک ساعت هستند هرچند که به‌صورت مستقل و هرکدام کار خاصی را انجام می‌دهد اما در صورت توقف هرکدام درحرکت دو قوه دیگر نیز اختلال ایجاد خواهد شد.

وی تأکید کرد: دلیلی ندارد ما خودمان را پایبند موضوعاتی کنیم که باهدف گذاری اصلی مخالف است.

عنابستانی با اشاره به اینکه متأسفانه اعتماد مردم به نهادهای حاکمیتی به پایین‌ترین حد خود رسیده و به مسئولین هیچ اعتمادی ندارند تأکید کرد : باید همه باهم تلاش کنیم تا این سرمایه اجتماعی را بازگردانیم و به اربابان رجوع مانند یک نوکر خدمت کنیم.

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئولان بایستی راه‌های نرفته و جدید را برای حل مشکلات مردم پیدا کنند تصریح کرد: مسئولین ادارات باید برای حل مشکلات مردم سعی کنند تا با کمترین بوروکراسی اداری مشکل به سرانجام برسد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تاکنون و در ادوار مختلف مجلس برخی اختلافات در بین نمایندگان سبب شده است تا توسعه شهر به سرمنزل مقصود نرسد افزود: بنده و دیگر نماینده شهرستان بهترین دوره هم‌افزایی را در تاریخ جمهوری اسلامی رقم خواهیم زد .

انتهای پیام/