به گزارش صبح توس؛علیرضا رزم‌حسینی در جلسه ستاد گرامیداشت دهه کرامت استان که در محل سالن جلسات شهید باهنر استانداری برگزار شد با تبریک به مناسبت فرارسیدن این دهه باشکوه و مناسبت‌های آن اظهار کرد: دهه مبارک کرامت امسال می‌تواند به همت صداوسیما انعکاس کاملا ملی‌تری پیدا کند چراکه با وجود دوران شیوع کرونا و همکاری مردم نیازمند ایام شادی و نشاط بیشتری هستیم.
وی با اشاره به اینکه در دوران مقابله با ویروس منحوس کرونا علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه و ناجوانمردانه، کشور اداره شد، افزود: با این وجود بخش سلامت استان رو سفید شد و کارنامه درخشانی از خود در کل کشور بر جای گذاشت.
استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه امروز نیازمند دهه‌های کرامت و روزهای مبارک مذهبی در کشور هستیم، خواستار شد: همانطور که صداوسیما در مقابله با کرونا یک حرکت فراگیر ملی ایجاد کرد، در ایام دهه کرامت هم از این ظرفیت به خوبی استفاده و آن را مخابره کند.
رزم‌حسینی با اشاره به اینکه ایران مفتخر به حضور امام رضا (ع) حضرت معصومه (س) و امام زادگان است، تصریح کرد: این ظرفیت امروز باعث شده که در بخش‌های مختلف هم از این حرکت بزرگ معنوی بهره‌مند شویم، در این راستا کشور ما امروز با همه مشکلات همچنان استقامت کرده و در حال دستیابی به اهدافش است.
وی خواستار ترویج برنامه‌های فاخر دهه کرامت استان در فضای مجازی شد و افزود: فضای مجازی امروز یک فرصت فراهم کرده و به راحتی صفا، صمیمیت و حضور معنویت را در ایامی که شیوع کرونا وجود دارد، فراهم کرده است.
استاندار خراسان رضوی ضمن تاکید مجدد بر اینکه استفاده از ظرفیت فضای مجازی در ایام دهه کرامت باید پررنگ شود، خاطرنشان کرد: همه ایرانیان شیفته امام رضا (ع) در دنیا می‌توانند همزمان با دهه کرامت برنامه‌های این ایام را ببینند و از راه دور به امام رضا (ع) سلام دهند.
رزم‌حسینی در بخش دیگری از صبحت‌های خود همچنین خواستار ترویج مکتب شهید سلیمانی توسط آستان قدس رضوی شد و تاکید کرد: نسل نو و امروز ما به دنبال هویت و الگو است، لذا مکتب شهید سلیمانی می‌تواند در این امر کارساز باشد.
وی ادامه داد: سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شیفتگان بسیاری دارد و کشورهای آزادی‌ خواه دنیا به دنبال چنین شخصیت‌های بزرگی هستند.