به گزارش صبح توس؛ شب گذشته  در اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس کارکنان ایران‌خودرو خراسان  و یک دستگاه خاور در محور مشهد به نیشابور ، یک نفر کشته و 34 نفر مصدوم شدند.

مصطفی افشار نیک، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور در گفت‌وگو با صبح توس گفت: در ساعت 22 و 24 دقیقه شب گذشته در پی تماس یکی از شهروندان مبنی بر واژگونی یک دستگاه اتوبوس تعداد 10 دستگاه خودرو امدادی شامل شش دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ نیشابور، یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ مشهد و یک دستگاه آمبولانس هلال‌احمر نیشابور به محل حادثه یعنی روبروی روستای محسن‌آباد در محور مشهد به نیشابور اعزام شدند.

وی افزود: تعداد 10 تن از مصدومان توسط اتوبوس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ نیشابور، پنج مصدوم توسط آمبولانس مشهد، دو مصدوم توسط آمبولانس هلال‌احمر و ۱۷ نفر مصدوم توسط شش دستگاه آمبولانس اورژانس نیشابور به بیمارستان منتقل شدند.

افشار نیک تأکید کرد: متأسفانه در این حادثه یک نفر به علت شدت جراحت وارده در صحنه حادثه فوت کرد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور خاطرنشان کرد: تعداد ۱۹ مصدوم به بیمارستان ۲۲ بهمن و ۱۵ مصدوم به بیمارستان حکیم نیشابور منتقل شدند.

اسماعیل شاه بیکی، رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان نیشابور نیز در رابطه با این حادثه گفت: با اطلاع از این موضوع با توجه به گستردگی حادثه از نجات گران پایگاه امدادونجات جاده‌ای ملک‌آباد مشهد مقدس درخواست کمک کردیم و همراه با اورژانس نیشابور به کمک شتافتیم.

وی تأکید کرد: این عملیات سنگین با به‌کارگیری دو دستگاه ست نجات و دو دستگاه آمبولانس هلال‌احمر صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط صحنه تصادف حال پنج نفر از مصدومین به ما وخیم گزارش شده است.

یکی از حاضرین در صحنه تصادف نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: اتوبوس با خاور برخورد کرده بود و اتوبوس به سمت بین جاده منحرف شده بود و بدنه خاور درون جاده قرار می‌گیرد و یک دستگاه پراید نیز در این حادثه دچار سانحه شده بود.

انتهای پیام/