سید علی‌اکبر حسینی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیشابور در گفت‌وگو با صبح توس گفت: امروز آغاز سومین مرحله توزیع بسته‌های معیشتی در قالب کمک مؤمنانه و مواسات است.

وی تصریح کرد: گنبد سبز یکی از بخش‌های شهر نیشابور است که زیر نظر قرارگاه خدمت‌رسانی جوادالائمه (ع) در حال فعالیت برای رفع نیازهای آن هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیشابور ادامه داد: تا به امروز ۴۵ هزار بسته غذایی توزیع شد بود که امروز و به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) دو هزار سبد غذایی دیگر توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: طی شناسایی‌های صورت گرفته ما نیازمند 50 هزار بسته غذایی بودیم که تا به این لحظه 47 هزار بسته غذایی توزیع شده است و پیش‌بینی می‌کنیم پنج هزار‌ سبد معیشتی دیگر بین سالروز ورود امام رضا (ع) تا میلاد امام رضا (ع) سبد آماده و توزیع شود.

حسینی اظهار داشت: با این کار به همه افراد نیازمند شهرستان کمک شده است و عملاً مرحله دوم نیز شروع خواهد شد و سعی می‌کنیم این رزمایش ادامه داشته باشد تا برای بار دوم کمک‌ها به همه خانواده‌های نیازمند برسد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیشابور افزود: البته جز بسته‌های معیشتی، کمک‌هایی همچون پرداخت اجاره مغازه‌ها و خانه‌ها چه از سمت خیرین و چه از سمت صاحب‌های املاک و مغازه‌ها صورت گرفته است.

حسینی با اشاره به ایجاد کارگاه‌های تولید ماسک در شهرستان بیان داشت: یک‌میلیون ماسک در‌ نیشابور توسط گروه‌های جهادی تولید و توزیع شد و علاوه بر آن ۴۶۰۰ بسته بهداشتی بین نیازمندان آسیب دیده از کرونا و مبتلایان به این ویروس توزیع شده است.

وی عنوان کرد: امیدواریم با کمک خیرین این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم به فرمایشات رهبر انقلاب عمل کنیم.

انتهای پیام/