به گزارش صبح توس؛ حمید رضا نامور فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار، صبح امروز ضمن تسلیت شهادت حضرت حمزه سید الشهدا و وفات حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) در حاشیه مراسم توزیع 62 سری جهزیه بین زوج های نیازمند در محل سپاه ناحیه رشتخوار، گفت: الحمدالله در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش مواسات و کمک مومنانه از طرف قرارگاه معاونت بسیج سازندگی سپاه استان با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره بهزیستی 62 سری جهزیه تهیه و در اختیار زوج های جوان نیازمند در سطح شهرستان رشتخوار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ارزش هر سری جهزیه در این طرح بالغ بر ده میلیون تومان است، گفت: در مجموع ارزش این جهزیه ها بالغ بر 620 میلیون تومان برآور شده است، که شامل 9 سری از کالاهای ضروری و ابتدایی زندگی از جمله فرش، بخاری، گاز، اتو و .... می باشد.

وی ضمن تقدیر از زحمات امام جمعه، کمیته امداد امام خمینی (ره) رشتخوار و اداره بهزیستی این شهرستان در جهت همکاری و دنبال کردن این اقدام خداپسندانه، گفت: دنبال کردن و ادامه دار بودن اینگونه طرح ها علاوه بر پاداش وثواب اخروی باعث دلگرمی جوانان در امر مقدس ازدواج د ررشتخوار خواهد شد.

انتهای پیام/