به گزارش صبح توس؛ ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل آباد ظهر امروز در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان که به بررسی توزیع اعتبارات تملک دارایی اختصاص داشت، اظهارکرد: کل اعتبارات ابلاغی خلیل آباد در سال 99 تاکنون بالغ بر 67 میلیارد و 79 میلیون و هشتصد هزار ریال است که از محل اعتبارات تملک داریی استان تعریف شده است.

وی با بیان اینکه توزیع اعتبارات بر اساس اولویت‌ها و نیازهای اساسی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: این اعتبارات در قالب 21 فصل، 47 برنامه و 72 پروژه نیز توزیع‌شده است.

فرماندار خلیل آباد همچنین در ادامه تصریح کرد: در این میان بیشترین اعتبار مربوط به بخش کشاورزی و منابع طبیعی با 21 پروژه و اعتبار 14 میلیارد و 344 میلیون ریال است.

 

ترشیز باید در واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی پیشگام باشد

حجت الاسلام جواد نیک بین، نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در این مراسم با بیان اینکه نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان جای جابجا کردن و افزایش یا کاهش اعتبارات نیست، اذعان کرد: برنامه ریزی انجام شده و امروز ابلاغ می شود تا اجرایی شود.

وی با تاکید بر اینکه مطمئناً برنامه ابلاغی بر اساس برنامه ارسال مدیران شهرستان به استان و همچنین ارائه این برنامه در کشور توسط مدیران کل صورت گرفته است، عنوان کرد: مطمئناً مدیران هر چقدر بتوانند در نوع ارائه برنامه و پیگیری آن برنامه قوی تر عمل کند بودجه بیشتری در نظر گرفته می شود.

نماینده مردم خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خلیل آباد نباید از اعتبارات نفت و گاز محروم باشد و مطمئناً این را بنده پیگیری می کنم، تشریح کرد: مدیران باید با پیگیری خود برنامه های دستگاه های اداری خود را در طول سال اجرایی کنند.

وی با اشاره به اینکه بخشی در استان و شهرستان به نام بودجه پروژه های نیمه تمام وجود دارد، بیان کرد: برخی از مدیران کل حاضر نیستند پروژه نیمه تمام را به بخش خصوصی واگذار کنند و این موارد باید در منطقه ترشیز تغییر کند و ترشیز در واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی پیش قدم باشند.

انتهای پیام/