به گزارش صبح توس؛ صبح امروز جلسه برنامه ریزی گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره)  با حضور جمعی از مسئولان محلی در محل دفتر فرمانداری رشتخوار برگزار شد.
 

14 خرداد تجدید میثاقی دوباره برای انتقال آرمان‌های امام (ره) به ویژه به نسل 3 و 4 انقلاب اسلامی است
محمد رضایی معاون سیاسی، امنیتی فرماندار رشتخوار در ابتدای این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره)،گفت: 14 خرداد تجدید میثاقی دوباره برای انتقال آرمان‌های امام (ره) به ویژه به نسل 3 و 4 انقلاب اسلامی است.

وی با توجه به شرایط کنونی و عدم امکان برگزرای مراسم سالگرد ارتحال امام(ره)، گفت: با توجه به درگیری با بیماری منحوس کرونا و شرایط حاکم، امروز ما نیازمند برنامه ریزی دقیق جهت هرچه برگزاری باشکوه سالگرد ارتحال امام(ره) با فضا سازی مناسب این ایام در سطح شهر و شهرستان هستیم.


 اولویت قرار دادن گوش دادن به فرمایشات مقام معظم رهبری در رسانه ملیحجت الاسلام حسینعلی آذرشیب رئیس اداره تبلیغات اسلامی رشتخوار نیز با گرامیداشت، سالگرد ارتحال امام(ره) با تاکید بر فضا سازی لازم جهت گرامیداشت یاد و خاطر امام(ره) در فضای مجازی، گفت: برگزاری مراسم ختم قران، نصب تصاویر رهبر کبیر انقلاب سلامی در فضای شهر و سردرب مغازه ها می تواند بخشی از اقدامات مناسبتی متناسب با ارتحال امام(ره) در رشتخوار باشد.

وی با تاکید بر در اولویت قرار داشتن گوش دادن به فرمایشات مقام معظم رهبری از طریق رسانه ملی گفت: باید نسبت به تبلیغ و اعلام زمان سخنرانی رهبر معظم انقلاب از طریق رسانه ملی در فضای مجازی اقدام شود.

وصیت نامه امام(ره) می‌تواند چراغ راه ما مسئولان باشدحمیدرضا نامور فرمانده سپاه ناحیه رشتخوار نیز در ادامه با گرامیداشت پیشاپیش سالگرد ملکوتی بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی، گفت: وصیت نامه امام(ره) می‌تواند چراغ راه ما مسئولان باشد.

وی در ادامه این مطلب یادآور شد: بازگو گردن قسمت هایی از وصیت نامه امام(ره) که متناسب با ایام امروز و شرایط کنونی باشد، می‌تواند در بحث روشنگری در جامعه کمک شایانی به عموم مردم داشته باشد.

وی همچنین با تاکید بر استفاده کردن از سخنان کلیدی مقام معظم رهبری در قالب عکس نوشته در فضای مجازی، گفت: بازگو کردن و اطلاع رسانی سخنان مقام معظم رهبری و همچنین اطلاع رسانی زمان سخنرانی ایشان باید به صورت گسترده در فضای مجازی دنبال و پیگیری شود.


اعتباری که امام(ره) به ما داد باعث بیمه شدن انقلاب شکوهمند اسلامی شدداود حاتمیان فرمانده نیروی انتظامی رشتخوار در ادامه نیز با گرامیداشت یاد و خاطر امام(ره) گفت: ما هر چه داریم از امام و شهدا داریم، امروز وقتی کشتی های جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل از مقابل چشمان ابر قدرت های زمان عبور می‌کنند، این یعنی عزت و افتخاری که امام(ره) و شهدا به ما تقدیم داشتند.

وی با اشاره به اینکه اعتباری که امام(ره) به ما داد باعث بیمه شدن انقلاب شکوهمند اسلامی شد، افزود: امروز عزت، سربلندی و اقتدار انقلاب ما مرهون زحمات امام(ره) و به برکت خون شهدای گرانقدر است.

انتهای پیام/