به گزارش صبح توس، علی نجفی شهردار نیشابور صبح امروز در مراسم کلنگ زنی بزرگترین تلویزیون شهری در پارک شهدای گمنام این شهر اظهار کرد: فولاد با توجه به اینکه معین اقتصادی شهرستان است همکاری خوبی با شهرداری در زمینه های مختلف داشته است و قطعا همکاری فولاد خراسان با شهرداری نیشابور ادامه دار خواهد بود.

وی افزود: انشالله بتوانیم از پتانسیل‌های فولاد خراسان برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف شهری نیشابور استفاده کنیم.

نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی مردم در تلاش هستیم تا بتوانیم در مجلس یازدهم برگ زرین و امیدی را به مردم تزریق کنیم و تحولی در زندگی شان شاهد باشیم.

هاجر چنارانی افزود: امیدوارم با جناب ارکانی بتوانیم در کنار یکدیگر برای اعتلای نام نیشابور تلاش کنیم تا این ابرشهر را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

وی ابراز کرد: مدیرعامل شرکت فولاد خراسان خوشبختانه با پیگیری‌های مستمر توانسته اند در حوزه های گندله سازی و بورس برای فولاد خراسان اتفاقات خوبی را رقم زدند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی خطاب به مسئولین نیشابور بیان کرد: ما باید سعی کنیم یا برترین باشیم و یا بهترین باشیم و خرسندیم که این طرح برای اولین بار در استان در نیشابور کلنگ زده می شود.

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان همچنین در این مراسم اظهار کرد: خانم چنارانی تاکنون نهایت همکاری را با ما در حوزه‌های مختلف داشته اند و تلاش های ارزنده ایشان بر خانواده فولاد نیشابور پوشیده نیست.

کسری غفوری افزود: انشالله این پروژه طرحی باشد که ما همیشه بهترین باشیم و برای اعتلای نام نیشابور تلاش کنیم تا به جایگاه واقعی خود برسد.

انتهای پیام/