به گزارش صبح توس؛ ولی اله غلامی، فرمانده انتظامی خلیل آباد صبح امروز در جمع خبرنگاران با اعلام اين خبر اظهار داشت: در پي اعلام مركز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر حادثه رانندگي در محور خلیل آباد- بردسکن تقاطع روستای ایرج آباد بلافاصله ماموران انتظامي براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه بررسي هاي اوليه پليس حاكي از آن بود که خودروي سواري پرايد با گله گوسفندان برخورد و بر اثر اين حادثه 15 راس گوسفند تلف شده‌اند، خاطرنشان کرد: كارشناسان در بررسي هاي اوليه، علت اين حادثه را سرعت زياد و عدم توجه راننده سواري پرايد به جلو اعلام كرده اند.

فرمانده انتظامي شهرستان خلیل آباد تصریح کرد: برابر نظریه کارشناس اداره دامپزشکی خلیل آباد مبلغ خسارت وارده به مالک احشام در این حادثه 250 میلیون ریال براورد شده است.

كشف بیش از 24 کيلو مواد مخدر در خليل آباد

وی همچنین از کشف بیش از 24 کیلو مواد مخدر خبر داد و اذعان کرد: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر خليل آباد در اقدامي اطلاعاتي به سرنخ هايي از قاچاق محموله مواد مخدر دست يافتند و با تحقيقات گسترده، زن و شوهري كه قرار بود اين محموله را حمل كنند به طور پوششي و نامحسوس تحت نظر قرار گرفتند.

غلامی همچنین در ادامه عنوان کرد: تيم هاي پلیس مواد مخدر پس از هماهنگي با مقام قضايي در يکي از مسيرهاي منتهي به شهرستان خليل آباد خودروي حامل مواد افيوني را متوقف و مرد جوان و همسرش كه سرنشين خودرو بود را دستگير كردند.

وی در پایان تشریح کرد: در بازرسي از اين خودر 24 كيلو و 600 گرم ترياك كه داخل يك كوله پشتي بود كشف و تحقيقات بعدي از متهمان نشان داد متهمان فصد قاچاق مواد مخدر را از استان هاي جنوبي به مقصد شمال كشور قاچاق داشته اند .

انتهای پیام/