عباس صفایی، جانشین سپاه ناحیه کاشمر در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ در خصوص رزمایش کمک مومنانه اظهار  داشت: رزمایش کمک مومنانه در شهرستان کاشمر در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در سه مرحله برگزار شد.

وی با بیان اینکه مرحله اول رزمایش قبل از ماه مبارک رمضان با توزیع 750 بسته معیشتی در کاشمر برگزار شد، خاطرنشان کرد: مرحله دوم همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) با توزیع 1000 بسته معیشتی در بین نیازمندان برگزار شد.

جانشین سپاه کاشمر با اشاره به اینکه در مرحله سوم تعداد 370 بسته معیشتی و 370 کارت هدیه تهیه شده که در بین نیازمندان توزیع خواهد شد، تصریح کرد: در این مرحله احساس شد شاید جدای از مباحث معیشتی و سبد غذایی خیلی از نیازمندان به وجه نقد جهت امورات زندگی نیاز دارند که تمرکز این مرحله به سمت کارت هدیه رفت.

وی با تاکید بر اینکه پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج در طول ماه مبارک رمضان بسته هایی را تهیه و خود مستقیماً تحویل نیازمندان داده اند، اذعان کرد: به طور کل تا به امروز بالغ بر 7  هزار بسته معیشتی توسط بسیج شهرستان تهیه و در اختیار نیازمندان قرار داده شده است.

صفایی در پایان عنوان کرد: امیدواریم این رزمایش ها ادامه داشته باشد تا بتوانیم به نحو احسن در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری نقش خود را در همه ماموریت ها به عنوان یک پاسدار و  مدافع انقلاب نقش آفرینی داشته باشیم.

انتهای پیام/