حجت الاسلام علی ناهیدی، امام جمعه خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: آمریکا نسبت به ایران اسلامی بغض و کینه بیشتری را به خرج داده و دشمنی بیشتری اعمال کرده است و در ادامه تحریم هایی که نسبت به شخصیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته، اخیراً به نیروی محترم انتظامی را تحریم کرده است.

وی با بیان اینکه از دیدگاه آموزه های دینی ما دو نعمت هستند که هموراه قدر این دو نعمت مجهول است، خاطرنشان کرد: یک نعمت، مسئله سلامت است که در واقع این ویروس کرونا اخیراً اهمیت موضوع سلامت را به مردم نشان داد و مردم متوجه شدند که چیزی مهمتر از مسئله صحت و سلامت نیست.

امام جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه مردم در موضوع کرونا به صحنه آمدند و دولت و وزارت بهداشت را همراهی کردند، تصریح کرد: مردم فاصله گذاری اجتماعی و مسائل بهداشتی را رعایت کردند که الحمدالله در این موضوع توفیقات خوبی کسب شده است.

وی با اشاره به اینکه امنیت یک نعمت بسیار مهمی از دیدگاه اسلام و مردم است که اولویت اول را دارد، اذعان کرد: ملت ما در دفاع مقدس و بعد از آن متوجه اهمیت موضوع امنیت شده و هستند و به شکر الهی و توجه مسئولان امنیتی در شرایط فعلی از یک امنیت بسیار مهم و قابل قبول در سراسر میهن اسلامی برخوردار هستیم.

ناهیدی با بیان اینکه نیروی انتظامی که وظایف سنگینی که در این بخش دارد و بیشترین وظیفه را برعهده دارد توانسته بهترین امنیت را برای امت و ایران اسلامی فراهم کند، عنوان کرد: امروز شاهد یک وضعیت بسیار مطلوبی از نظر نعمت امنیت هستیم و این امنیت ها در خیابان ها، بیابان ها، مرزها و بخش های مختلف جاری است.

وی با بیان اینکه دشمنان ما می دانند که ایران اسلامی بهترین امنیت را علیرغم تمام دشمنی هایی که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا اعمال می کند دارا است و مردم قدردان نعمت امنیت هستند، تشریح کرد: چون بخش مهمی از تامین امنیت به وسیله جانفشانی و زحمات نیروی انتظامی است همواره قدردان نیروی انتظامی هستند.

امام جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه آمریکا باید بداند محبوبیتی که امروزه نیروی انتظامی در قلب های ملت شریف دارد از بین رفتنی نیست و مردم از زحمات نیروی انتظامی قدردانی و حمایت می کنند، بیان کرد: هر چه تحریم ها تشدید شود حضور، توجه و عنایت مردم و تشکر آنها از افرادی که امنیت را ایجاد می کنند به خصوص نیروی انتظامی بیشتر می شود.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی انصافاً بهترین امنیت را ایجاد کرده است و مردم قدردان هستند، تاکید کرد: تحریم های آمریکا همانند گذشته با رهنمودهای مقام معظم رهبری و حضور مردم با شکست قطعی و حتمی مواجه خواهد شد و این تحریم ها نتیجه ای بر اراده و حضور مردم ندارد.

حجت الاسلام ناهیدی در پایان خاطرنشان کرد: هر چه جلوتر می رویم امنیت جمهوری اسلامی بیشتر می شود و امروز فراتر از مرزهای ایران در لبنان، سوریه، عراق، یمن و... تاثیرگذاری نیروهای امنیتی و نظامی و انتظامی ایران اسلامی کاملاً محسوس و روشن است و قطعاً این توطئه آمریکا با شکست حتمی مواجه خواهد شد.

انتهای پیام/