علیرضا چهکندی نژاد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشمر در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: خرمشهر تحقق وعده های الهی بود که به مومنین داده شد و رزمندگان با ایمان، اعتقاد، باور و معرفت خود پای در میدان نبرد گذاشتند و خداوند هم امداد های غیبی خود را شامل حال آنها کرد و توانستند خرمشهر را علی رغم همه استحکاماتی که صدام به وجود آورده بود فتح کنند.

وی همچنین با بیان اینکه قدرت اعتقاد و باور به امدادهای الهی به همه مظاهر مادی و دنیایی غلبه کرد و آنچه که همه کارشناسان نظامی می گفتند فتح خرمشهر غیر ممکن است را ممکن کردند، افزود: در جامعه امروز نیز می توانیم از خرمشهر الگوبرداری کنیم و همانطور که خرمشهر در بن بست گیر نکرد و فتح شد، امروز هم با همان اعتقاد و باور می توانیم در خرمشهرهای دیگر موفق شویم و خرمشهرهای پیش رو را فتح کنیم،

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشمر خاطرنشان کرد: معرفت و باور و ارزش زمانی که به وجود بیاید بن بست وجود ندارد طی چهل سال از عمر با برکت جمهوری اسلامی اگر در گام اول موفق شدیم بر اساس ارزش ها و باورها و اعتقادات بود.

وی با اشاره به اینکه در گام دوم انقلاب باورها، ارزش ها حرف اول را می زند نه مظاهر دنیوی، تصریح کرد: در قضیه کرونا اگر ما موفقیتی تا به امروز داشتیم برای این بود که مدیریت بر اساس باورها و ارزشها است.

چهکندی نژاد همچنین در ادامه اذعان کرد: در فتح خرمشهر ولایتمداری و ولایت محوری حرف اول را می زند و در قضیه ویروس کرونا نیز همین بود و زمانی که مقام معظم رهبری صحبت از کمک های مومنانه می زنند مردم به میدان می آیند و به داد محرومان، مستضعفین و آسیب دیدگان از کرونا می رسند.

وی با بیان اینکه مدیریت ایران اسلامی در موضوع کرونا با تمام تحریم ها نسبت به خیلی از کشورهایی که از لحاظ اقتصادی مشکل ندارند، بهتر بود، عنوان کرد: ایران اسلامی زمانی که بر اساس باورها و ارزشها، ویروس کرونا را مهار کرد مطمئناً در دنیا حرفی برای گفتن دارد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه کاشمر همچنین در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم آن روز برسد که همانطور که خرمشهر فتح شد، قدس هم فتح شود و مسلمین در آنجا نماز بخوانند.

انتهای پیام/