حجت‌الاسلام جواد غلامی، امام‌جمعه گلبهار در گفت‌وگو با صبح توس در رابطه به‌روز قدس گفت: امروز روز جهانی قدسی متفاوت داشتیم که در آن راهپیمایی به‌صورت مرسوم نبود ولی هیچ‌چیز از اهمیت و ارزش این روز کم نکرد.

وی تصریح کرد: امروز روز قدسی را داشتیم که پنج شناور نفتی ایران به سمت ونزوئلا در حال حرکت است و برای اولین بار نیروهای آمریکایی اعلام کردند که حریم شناورهای آن‌ها از دو هزار و 500 متری به 100 متر کاهش یافته و این یعنی آن‌ها جرئت مبارزه ندارند، امروز روز قدسی را داشتیم که ماهواره نور در مدار قرار گرفته و از این پرتاب ماهواره هیچ کس از دولت‌های غربی مطلع نشدند و ضربه مهلک تیم اطلاعاتی کشور به دشمن بود که پس از قرار گرفتن در مدار متوجه شدند.

وی افزود: به همین دلیل بیانات رهبری راجع به محو شدنی بودن اسرائیل را تأکید می‌کنم، برخی اتفاق‌هایی که این روزها میافتد، چندین سال قبل برای ما متصور نبود و می‌گفتیم شاید 100 سال دیگر اتفاق بیافتد اما امروز یک واقعیت است و محقق شده است.

امام‌جمعه گلبهار خاطرنشان کرد: امروز ایران با فضا ارتباط دارد و اسرائیل را مجبور کردیم در جنگ 48 ساعته آتش‌بس کنند، تاکنون همه حمله‌ها از سمت اسرائیل بوده است ولی الآن باید منتظر باشند که حملات مقاومت شروع شود و هنوز مقاومت در مقام دفاع بوده است و فقط حمله را دفع می‌کردند ولی به نقطه‌ای رسیده‌ایم که اسرائیل جرئت حمله ندارد و به‌زودی حملات برای آزادسازی قدس اتفاق خواهد افتاد.

غلامی عنوان داشت: نماینده سید حسن نصرالله در سر قبر حاج قاسم سلیمانی گفت که سید حسن نصرالله او را فرستاده که بگوید که وقتی به زیارت مزار حاج قاسم خواهد آمد که اسرائیل را نابود کرده باشد، این صحبت‌ها به دلیل اشراف وضعیت موجود است.

امام‌جمعه گلبهار افزود: اتفاق‌های اضمحلال اسرائیل خیلی سریع شروع شده است و به سرعت رشد خواهد کرد و به سرعت اسرائیل را نابود خواهد کرد و به‌زودی نماز در قدس خواهیم خواند.

وی عنوان داشت: سردار سلیمانی یک مکتب است و این مکتب تا ظهور امام عصر (عج) ادامه خواهد داشت و سلیمانی‌ها پرورش خواهند یافت و اعضای این مکتب از همه وجود خودشان جان‌فشانی خواهند کرد.

انتهای پیام/