به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام رضایی تولایی، امام جمعه کوهسرخ ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و روز جهانی قدس اظهار داشت: آزادسازی خرمشهر با این منطق که ما میتوانیم و باید قوی شویم آزاد شد و مطمئناً با این منطق میتوانیم خرمشهر های دیگر را آزاد کنیم.

وی با بیان اینکه با این منطق که خرمشهر را خدا آزاد کرد می‌توان هر مسیر ناهموار را هموار کرد و موانع را کنار زد و مطمئناً این منطق شکست ناپذیر است، خاطرنشان کرد: با این منطق می‌توانیم دنیای استکبار را سر جای خود بنشانیم و با این منطق که خرمشهر را خدا آزاد کرد قدس را خدا آزاد خواهد کرد و می توان همه موانع برداشته می‌شود و این را به عینه در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی بوده و می توان قدس را آزاد خواهد کرد.

امام جمعه کوهسرخ با تاکید بر اینکه اسرائیل غاصب و رژیم کودک کش 20 سال آینده را نخواهد دید، تصریح کرد: مسئله فلسطین صرفاً یک مسئله فلسطینی عربی نیست بلکه مسئله دنیای اسلام است باید این زمینه پس گرفته شود و این یک تکلیف الهی است.

وی با اشاره به اینکه دفاع از فلسطین، دفاع از سرزمین اسلام است، اذعان کرد: استکبار به دنبال این است که فلسطین به فراموشی سپرده شود و اگر امروز معامله قرن پیشنهاد می شود این معامله شیطانی در اثر کوتاهی عربستان، بحرین و برخی کشورهای عربی است.

رضایی همچنین در ادامه با اشاره به نقش سردار سلیمانی در منطقه، عنوان کرد: سردار سلیمانی راهبرد دفاع را به راهبرد هجوم، راهبرد مقاومت را از پرتاب سنگ به پرتاب موشک و راهبرد مذاکره را به راهبرد مبارزه تبدیل کرد.

وی با بیان اینکه نهضت فلسطین تبدیل به یک نهضت دینی شده است، تشریح کرد: در دل دنیای کشور جبهه مقاومت راه پیدا کرده است و با بیداری دنیای اسلام، اسرائیل از روی صحنه روزگار حذف خواهد شد و به زودی شاهد برپایی بزرگترین نماز جمعه جهان پشت سر ولی امر مسلمین در قدس خواهیم بود.

انتهای پیام/