علی یعقوبیان، فرمانده سپاه ناحیه کاشمر در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: مقام معظم رهبری در نیمه شعبان سال جاری خواستار مواسات و همدلی نسبت به فقراء و نیازمندان در شرایط حساس کنونی کشور شدند که  سپاه پاسداران بلافاصله با کمک نیروهای مردمی زمینه را برای این اقدام خداپسندانه فراهم کرد.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: شهرستان ما هم از این قاعده مستثنی نبوده و پیرو فرمایشات حضرت آقا و دستورات و سلسله مراتبی که ابلاغ شد با همکاری خیرین و هیئت امنای مساجد و پایگاههای مقاومت بسیج و فرماندهان حوزه‌های مقاومت این مهم را در رأس امور قرار دادیم.

فرمانده سپاه کاشمر با بیان اینکه در آغاز ماه مبارک رمضان و در اولین مرحله رزمایش حدود ۲۰۰۰ بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد، تصریح کرد: در دومین مرحله توزیع کمک های مومنانه نیز به همت بسیج سازندگی و حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج بالغ بر 1700 بسته معیشتی در سطح شهرستان کاشمر و کوهسرخ توزیع می شد.

وی با بیان اینکه این بسته های معیشتی به دست افراد نیازمند و متأثر از بیماری کرونا خواهد رسید، خاطرنشان کرد: هزار بسته را مجموعه بسیج سازندگی و 700 بسته را حوزه ها، پایگاه ها و هیئت امنا مساجد تهیه کردند.

یعقوبیان با تاکید بر اینکه مرحله اول رزمایش کمک مومنانه قبل از شروع ماه مبارک رمضان برگزار شد، تصریح کرد: سومین مرحله کمک های مومنانه در لبیک به پیام مقام معظم رهبری نیز همزمان با عید سعید فطر در سطح شهرستان کاشمر توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/