حسین اسماعیلی ثانی، رئیس اداره بهزیستی خلیل آباد در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛، ضمن تاکید بر اهمیت رعایت بهداشت فردی و محیطی در جامعه هدف بهزیستی اظهار داشت: انجام اقدامات پیشگیرانه در راستای کمک به رعایت بهداشت فردی و محیط به خصوص در جامعه هدف، نیز از اولویت های سازمان بهزیستی در این شرایط است.

وی با بیان اینکه اداره بهزیستی در خلیل آباد تلاش خود را برای رعایت نکات بهداشتی و ضد عفونی مراکز تحت پوشش انجام می دهد، خاطرنشان کرد: در راستای پیشگیری از بیماری کرونا ۱۵۰ بسته بهداشتی در محلات کمتر توسعه یافته مناطق شهری شهر خلیل آباد توزیع شد.

رئیس اداره بهزیستی خلیل آباد پیشگیری ازشیوع کرونا در جامعه هدف و رعایت نکات بهداشتی در خانواده های کم بضاعت از جمله اهداف این برنامه ها دانست و تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا اقدامات پیشگیرانه و آموزشی در اولویت برنامه‌های حمایتی بهزیستی این شهرستان قرار گرفته است.

وی در پایان اذعان کرد: پرداخت ۱۸۰ میلیون تومان کمک نقدی دولت در قالب خرید لوازم بهداشتی، سرمایه کار، خرید لوازم زندگی، معیشت و... به خانواده های تحت پوشش این اداره در یک ماهه گذشته و همچنین توزیع ۱۰۰ سبد کالا با اعتبار بالغ بر ۱۰۰میلیون ریال در آستانه سال جدید با هدف کمک به اقشار محروم و تحت پوشش بهزیستی از جمله اقدامات انجام شده بهزیستی در ایام بیماری کرونا تا به امروز بوده است.

انتهای پیام/