امین غفاری، سخنگوی معاونت فرهنگی سپاه امام رضا(ع) در گفت‌وگو با صبح توس، ضمن تبریک ایام شعبانیه اظهار کرد: معاونت فرهنگی سپاه امام رضا(ع) با همکاری پایگاه‌های بسیج سراسر مشهد به مناسبت اعیاد نیمه شعبان، اقدام به برگزاری جشن‌های غیرحضوری در مجتمع‌های مسکونی مشهد کرده است.

وی با بیان اینکه تاکنون 4 جشن در مجتمع‌های مسکونی مشهد توسط بسیجیان برگزار شده است، افزود: شرایط ویژه جهت برگزاری جشن در مجتمع‌های مسکونی، ابتدا هماهنگی و رضایت اهالی مجتمع و پس از آن رعایت نکات بهداشتی و دوری از اجتماع است و شهروندان عزیز باید این جشن‌ها را از پنجره‌ها و بالکن‌های منازل خود تماشا کنند.

غفاری تصریح کرد: از سری اقداماتی که در این جشن‌ها انجام می‌شود، می‌توان به اجرای رادیویی، پخش سرود، آذین‌بندی مجتمع‌های مسکونی، نورافشانی و اجرای مسابقات غیر حضوری با رعایت تمامی دستورات بهداشتی اشاره کرد.

سخنگوی معاونت فرهنگی سپاه امام رضا(ع) با بیان اینکه طی روزهای آینده این جشن‌ها در 10 مجمع مسکونی دیگر نیز برگزار می‌شود، گفت: در مجموع در 15 نقطه از مشهد با تمرکز بر مناطق حاشیه شهر مانند محمدآباد، شهرک شهید رجایی، گلشهر، رسالت و پنجتن جشن‌های نیمه شعبان برگزار می‌شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اکثر پایگاه‌های بسیج سراسر مشهد نیز اقدام به آذین‌بندی محله‌های خود به مناسبت اعیاد نیمه شعبان کرده‌اند که فضای بسیار زیبایی در شهر ایجاد شده است.

انتهای پیام/