محمد نمکیان، رئیس اتاق اصناف طرقبه شاندیز در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: براساس مصوبات اتاق اصناف و تأیید رئیس کمیسیون نظارت چگونگی فعالیت واحدهای صنفی شهرستان اعلام شده است.

وی افزود: بر همین اساس محدودیت هایی که پیش از این به اتحادیه های صنفی شهرستان اعلام شده بود تا ۲۲ فرودین ۹۹ تمدید شده است.

رئیس اتاق اصناف طرقبه شاندیز با اشاره به محدودیت در رسته های مواد غذایی ، پروتئینی، نانوایان ، میوه و تره بار و مواد شوینده و بهداشتی با رعایت کامل اصول بهداشتی و پرهیز از تجمع گفت: به غیر از واحدهای صنفی تعمیرکاران اتومبیل، واحدهای صنفی ساندویچ و پیتزا با سفارش تلفنی و بصورت بیرون بر و عدم ارائه خدمات در محل و رسته محصولات فرهنگی سایر رسته ها تا اطلاع ثانوی همچنان تعطیل می باشند.

وی افزود: واحدهای صنفی قنادان با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان با رعایت ساعت کاری از ساعت ۱۰ الی۱۳/۳۰-۱۶الی۱۸/۳۰ و واحد های صنفی خیاطان مردانه با رعایت ساعت کاری۱۰ الی ۱۷  صرفا جهت تحویل سفارشات قبلی فعالیت دارند.

نمکیان تصریح کرد: تاکید می‌شود رعایت پروتکل های بهداشتی :ساعت کار و رعایت فاصله طولی ۱/۵ تا ۲ متر جهت ارائه خدمات الزامی است.

وی با اشاره به اهمیت صبوری تمامی بازاریان و همکاری در محدویت ساعات کاری افزود: باتوجه به شیوع کرونا هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان از طریق مسئولان پیگیر مشکلات و خسارات بوجود آمده برای کسبه است.

رئیس اتاق اصناف طرقبه شاندیز خاطرنشان کرد: اطمینان می دهیم که هیچ کمبودی در زمینه کالا و خدمات در شهرستان نداریم و شهروندان باید از خریدهای غیر ضروری اجتناب کنند و خریدی هدفمند داشته باشند.

انتهای پیام/