حجت‌الاسلام محمدحسین ایزدی، مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی در گفت‌وگو با صبح توس، پیرامون اقدامات و الزامات تحقق شعار سال و جهش تولید اظهار کرد: طی چند ساله اخیر مقام معظم رهبری به مسائل اقتصادی و موضوع تولید توجه ویژه ای داشتند چراکه دشمن امید دارد که با تحریم و فشار اقتصادی، مردم را دچار ناامیدی کرده و آن‌ها را نسبت به نظام دلسرد کند.

وی افزود: باتوجه به اینکه یکی از پاشنه‌های آشیل آسیب پذیر کشور مسائل اقتصادی است همه باید در راستای مقاوم شدن اقتصاد کشور گام برداریم.

مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی با تأکید بر اینکه مسئولان و ائمه جمعه در این راستا می توانند نقش مهمی ایفا کنند گفت: تبیین مسائل اقتصادی در این برهه زمانی توسط ائمه جمعه دارای اهمیت دوچندان است.

وی وظیفه ائمه جمعه را تبیین مسائل اقتصادی مبتنی بر چارچوب‌های دین اسلام دانست و افزود: تلاش برای تغییر نگاه منفی که در برخی از افکار جامعه بوده بایستی با تبیین و روشنگری اصلاح شود.

حجت‌الاسلام ایزدی با بیان اینکه با جهش تولید و حمایت از آن تحریم ها و نقشه های شوم اقتصادی دشمن بی‌اثر می شود تصریح کرد: علاوه بر تلاش مردم و تولیدکنندگان، دولت و مسئولان نیز بایستی از تولید و اشتغال حمایت جدی و عملی کنند.

وی افزود: وظیفه مسئولان این است که بر اساس شعار سال مورد تأکید رهبر معظم انقلاب همکاری و همدلی لازم را در راستای تحقق این شعار و رفع مشکلات اقتصادی داشته باشند.

انتهای پیام/