ابراهیم قاسم پور، فرماندار خلیل آباد در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: برای تعطیلات پیش رو به خصوص 13 فروردین برنامه ویژه ای در طرح فاصله گذاری اجتماعی مد نظر قرار داریم.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: حفظ سلامت و جان مردم نیز بسیار حائز اهمیت است و طرح فاصله گذاری اجتماعی به خوبی با حضور پویش های مردمی، نیروهای بسیج، دهیاران، شوراهای اسلامی، سپاه و نیروهای انتظامی در حال اجرا است.

فرماندار خلیل آباد با بیان اینکه در سه نقطه ورودی شهرهای خلیل آباد و کندر از ورود پلاک های غیر بومی و افراد غیر ساکن کنترل می شوند، تصریح کرد: همانطور که برای شکست دادن کرونا در ایام نوروز دید و بازدید نداشتند در روز 13 فروردین هم نداشته باشند تا شیوع کرونا در سطح شهرستان نداشته باشیم ولی اگر غیر از این باشد مطمئناً شیوع گسترش پیدا می کند.

وی با تاکید بر اینکه هرگونه تردد وسایل نقلیه از درب منزل در 13 فروردین قطعاً اعمال قانون خواهد شد، اذعان کرد: مردم پویش در خانه ماندن را جدی بگیرند و از شستشوی دست ها به صورت مکرر فراموش نکنند.

قاسم پور در ادامه ضمن تقدیر از اصناف شهرستان در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، عنوان کرد: 750 مورد کمک اصناف در طرح فاصله گذاری اجتماعی داشته ایم و یک مورد واحد صنفی متخلف بر خلاف میل باطنی و در جهت صیانت از حقوق اصناف قانونمدار و حفظ سلامت مردم پلمپ شد.

وی با بیان اینکه 65 مورد از پلاک های غیر بومی در طرح فاصله گذاری اجتماعی شهرستان خلیل آباد از مبادی ورودی شهر برگشت داده شده است، تشریح کرد: خوشبختانه با همکاری خوبی که مردم و نیروی انتظامی داشته اند هیچ کدام از این موارد منجر به توقیف خودرو یا اعمال قانون و جریمه نشده است.

فرماندار خلیل آباد همچنین در ادامه بیان کرد: تمامی تفرجگاه ها، بندهای خاکی، مناطق گردشگری، سد مهدی آباد، حاشیه رودخانه ششطراز، پارک جنگلی و... در روز 13 فروردین ماه تعطیل و اتراق در این مناطق ممنوع خواهد بود.

وی در پایان با اشاره به اینکه خیرین سلامت بیشتر از این به بحث های مربوط به این بیماری در این روزها ورود پیدا کنند و کمک کنند که تا این مشکلات را با همدلی و همراهی بیشتر از پیش رو برداریم، تاکید کرد: این روزها احساس نمی شود که چه افراد مسئول هستند و چه افرادی مسئول نیستند و همه در کنار یکدیگر مشغول به خدمات رسانی به مردم هستند.

انتهای پیام/